Letohrad B - Živanice 3:2(1:1) Kasabov - Peřina, Rompotl, Kempf, Majvald A. - Jiroušek (78.Majvald L.), Kvapil (90.Loufek), Hynek, Hundák (89.?ermák) - Kočí, Stejskal Branky: 38., 62., 67. Kočí Žluté karty: 1:3 Živanice s Čadou zkušených fotbalist? z vyšších soutěží vstoupili do utkání náporem a vytvořili si i dvě šance, při kterých nás podržel brankář Kasabov. Celý první poločas hosté dokazovali, pro? jsou na špici krejského přeboru. Ve 38.minutě, ale přišla chyba hostujícího branka?e a pro Kočího nebyl problém dopravit míč do prázdné brány. Vedení nám vydrželo pouze tři minuty, kdy hosté vyrovnali. Ve druhém poločase se obraz hry změnil, začali sme se více tla?it do útoku a 62.minutě jsme se do?kali druhé branky. Míra Stejskal odcentroval míč na hlavu Kočího který se nemílil. Tento moment rozvášnil hostující hráče a fanoušky, kteří se domívali, že byl míč již za brankovou ?arou. Za dalších 5 minut jsme již vedli o dvě branky, když se mezi stopery prošel Kočí, udělal kli?ku brankáři a dovršil hatrik. V t?chto fázích utkání jsme soupeře do šancí nepoušt?li a sami jsme mohli z rychlích protiútok? p?idat další branky (Kočí, Kvapil). V záv?ru si hosté vytvořili tlak, ale sta?ili pouze v poslední minutě snížit na kone?ných 3:2. Příspěvek dodal: Preclík Michal