Dob?íkov - FK OEZ Letohrad B 3:1 (3:0) Sestava: Kasabov - Majvald L., Majvald A., Loufek, Mikyska - Jiroušek, Kvapil, Valta, ?ermák (46.Svoboda) - Zeman (46.Krejsa), Čada Branka: 82. Čada Žluté karty: 6:2 Domácí nás v prvním poločase přehrávali díky důrazu a nasazení, se kterým jsme se t?žko vypo?ádali. První šanci jsme si sice vytvořili my, ale Čada hlavičkoval v dobré pozici mimo. Poté si domácí začali vytvářet šance a mezi 27 a 45 minutou jsme inkasovali 3 góly a ještě n?kolik nebezpečných situací vy?ešil výborný Kasabov. Ve druhém poločase jsme předvedli mnohem lepší výkon, který ovšem sta?il pouze na snížení, když se nádhern? trefil 8 minut před koncem Čada. V další naší šanci trefil Jiroušek ze 2 metrů bezmocného domácího golmana a trestný kop Valty skončil těsně nad. Komentá? dodal: Michal Preclík