Svitavy - FK OEZ Letohrad B 1:3 (1:0) Sestava: Kasabov - Peřina, Rompotl, Loufek, Majvald A. - Šponar(75.Kvapil), Kempf, Jiroušek(46.Gerža), Hundák (90.?ermák) - Stejskal, Kočí Branky: Rompotl 2x (48.,75.min), Stejskal M. - 90.min Žluté karty: 3:2 Divák?: 150 Do utkání jsme vstoupili aktivně a v 10.minutě jsme měli první šanci, když Hundák obešel 3 protihráče a postupoval sám na domácího brankáře, bohužel nastřelil jenom jeho nohu. Za další minutu opět Hundák prošel hostující obranou, ale Stejskal nezakončil přesn?. Poté začali hrozit i domácí po našich neuv??itelných zmatcích v obran?, při kterých nás n?kolikrát podržel brankář Kasabov. Ve 27.minutě, ale náš brankář chyboval, když malou dom? poslal přímo na kopačku domácího hráče, pro kterého nebyl problém skórovat. Zbytek poločasu jsme odehráli v útlumu a mohli sme být rádi, že byl stav pouze 1:0. Do druhého polo?esu nastoupilo naše mužstvo jako vym?n?né a ve 48 minutě jsme se radovali z vyrovnání, když Hundák posadil míč z přímého kopu na hlavu Rompotla a ten nedal domácímu branka?i šanci. Úplně stejná situace se opakovala v 75.minutě, Hundák opět nacentroval míč z přímého kopu a Rompotl vstřelil svoji druhou branku v utkání. Po naši druhé brance domácí otevřeli hru, snažili se o vyrovnání, ale naše obrana už fungovala spolehliv? a domácí do šancí nepoušt?la. Naopak my jsme si vytvořili n?kolik jasných p?íležitosti, které jsme nemohli dlouho využít. Až v 90.minutě postupoval sám na domácí branku Stejskal a s p?ehledem uzavřel kone?ný výsledek na 3:1 v nás prosp?ch. Za předvedený výkon ve druhém poločase jsme si tři body zasloužili. Příspěvek dodal: Michal Preclík