Letohrad B - Lanškroun 2:0 (0:0) Sestava: Kasabov - Peřina, Rompotl, Loufek(70.Majvald L.), Gloziga (21.Jiroušek) - Šponar, Kempf, Kvapil, Hundák (90.?ermák) - Čada, Gerža Branky: 80.Čada, 88.Jiroušek Žluté karty: 0:6 Divák?: 180 První poločas jsme měli mírnou převahu a již v první minutě Čada hlavičkoval v dobré pozici nad. V 10 minutě prošel přes půl hřiště Kempf, ideáln? uvolnil Geržu, ale ten trefil pouze brankáře hostí. Ve 22 minutě posadil Hundák míč na hlavu Čady, který těsně minul levou tyč hostující branky. Ve 35 minutě jsme se už radovali, když Gerža dorazil do sítě přihrávku Hundáka, bohužel pomezní rozhodčí vid?l ofsajd! Hosté hrozili ze standardních situací, s kterými si ale naše obrana s p?ehledem poradila. Největší šanci měli hosté ve 44.minutě, kdy kopali přímý kop z hranice velkého vápna, ale střela hostujícího hráče šla nad. Ve druhém poločase jsme hosty uzavřeli na jejich polovin? a začali si vytvářet jednu šanci za druhou. Bohužel jsme dlouho nemohli p?ekonat vynikajícího branka?e hostí. Až v 80.minutě nacentroval míč do vápna Hundák na který si nasko?il nejvýše Čada a nedal hostujícímu branka?i šanci. Pojistku p?idal dvě minuty před koncem po pěkné střele Jiroušek. Za předvedený výkon je naše vítězství naprosto zasloužené. Příspěvek dodal: Preclík Michal