Letohrad B - Litomyšl 3 : 1 (1:1) Sestava: Kasabov - Peřina, Rompotl(46.Svoboda), Kempf, Majvald A.(77.Mikyska) - Šponar, Kvapil, Čada, Hundák - Stejskal, Gerža(90.?ermák) Branky: 5.Čada, 88.Gerža, 93.Hundák Žluté karty: 2:3 Diváci: 150 Do utkání jsme vstoupili s jasným cílem získat tři body, i když už před zápasem bylo jasné, že jsme v krajském přeboru zachrán?ny. Naopak hosté pot?ebovali k záchraně nutn? vyhrát. Utkání jsme zahájili náporem a v 5 minutě jsme se ujali vedení, když Šponar nacentroval míč před hostující branku a Čada nás poslal do vedení. Po této brance hosté zvýšili aktivitu a n?kolikrát ohrozili naši branku, v?tšinou však nepřesn?. Vyrovnání se nakonec do?kali ve 27.minutě po rohovém kopu. V prvním poločase jsme předvedli ?adu pěkných kombina?ních akcí, kterým však chyb?la finální přihrávka a tak se odcházelo do kabin za stavu 1:1. V druhém poločase jsme dobývali hostující branku, bohužel jsme se nemohli dlouho prosadit. Až v záv?ru, kdy hosté otevřeli hru, jsme utkání rozhodly. Nejprve se v 88.minutě prosadil Gerža a v nastaveném čase pojistil naše vítězství Hundák.