Stolany - Letohrad B 2 : 3 (1:2) Sestava: Kasabov - Peřina, Rompotl, Loufek, Majvald A. - Šponar, Kvapil (85.?ermák), Kempf, Hundák - Gerža (88.Krejsa), Čada Branky: Kvapil z pen., Čada 2x Žluté karty: 1:3 D?ležité utkání v boji o záchranu jsme úspěšně zvládli,i když byl zápas ovlivn?n rozhodčím Pavlasem z Pardubic. Již v 5.minutě jsme měli první šanci Geržou, který šel sám na branka?e, ale pouze nastřelil jeho nohy. Domácí poté zahrozili několika nepřesnými střelami z větší vzdálenosti. V 25.minutě pronikl do vápna Gerža, byl sražen a rozhodčí musel odpískat pok.kop, který bezpečn? proměnil Kvapil. Za deset minut jsme se radovali opět, když Hundák posadil míč na hlavu Čady a ten se z malého vápna nemýlil. V 43.minutě byl faulován na půlicí čáře Peřina, rozhodčí však faul nevid?l a domácí z brejku snížili na 1:2. Na začátku druhé půle jsme zažili šok, když si Peřina zpracoval ve vápně míč na prsa a k úžasu všech(i domácích), se kopala penalta za údajnou ruku, kterou domácí se štěstím proměnili. Za dvě minuty jsme ovšem znova vedli, když Čada prošel přes 4 domácí hráče a podél brankáře vstřelil vítěznou branku. Po této brance jsme pozorn? bránili a podnikali rychlé protiútoky a z nich si vytvářeli jasné šance. Bohužel jsme ani jednu neproměnili(Gerža,Hundák,Šponar). Domácí zahrozili jednou, když se objevil sám před Kasabovem domácí útočník, ale náš golman předvedl vynikající zákrok a zachránil nám d?ležité vítězství. V záv?ru utkání (rozhodčí nastavil 7.minut!!!)jsme už vítězství ubránili. Na záv?r je ale nutno podotknout, že jsme si záv?r utkání zkomplikovali sami, kdyby jsme prom??ovali své šance, mohlo být naše vítězství výraznější. Příspěvek dodal: Michal Preclík