FK OEZ Letohrad - Hlinsko 2 : 1 (1:0) Sestava: Domácí: Jaroš - Šponar, Strasmeier, Kempf, Hynek - Gloziga, Jiroušek (87.Barto?), Kvapil, Remeš - Gerža, Kočí (90.Fišer) Hosté: Ž?ánský - Pešek, ?ezní?ek, Bouška, Hrubý - Šusták, Cech (69.B?íza), Novák, Bohá? - Slová?ek (46.Uchytil), Drahoš (74.Charouz) Branky: 40. Kempf, 77. Jiroušek - ?ezní?ek(p) Celý zápas byli domácí jasně lepší a hosté mimo pokutového kopu na Letohradskou bránu prakticky nevystřelili. Letohradští začali náporem, jen Gerža měl v Průběhu první půle tři stoprocentní šance, které neproměnil. V 16. minutě domácí skórovali, ale sudí pro faul branku neuznal. Ve 37. minutě nastřelil po rohovém kopu Strasmeier tyč. o tři minuty později po dlouhém autu a Strasmeierov? prodloužení otevřel bombou pod břevno skóre Kempf-1:0. V 53. minutě rozhodčí odpískal proti Letohradu hodně p?ísnou penaltu a exekutor ?ezní?ek se nemýlil. O čtyři minuty později Kočí po samostatné akci nastřelil tyč. V 71. minutě pálil Gerža ze slibné pozice nad. Rozuzlení p?išlo v 77 minutě Ko?i si zpracoval balón a famózní přihrávkou vyzval Jirouška který nasadil brankáři housle a domácí tribuna vypukla v nadšení - 2:1