FK OEZ Letohrad B - Lanškroun 1 : 0 (1:0) Sestava: Jaroš - Peřina, Rompotl, Loufek, Gloziga - Remeš, Kvapil, Jiroušek (46.Kuchta), Šponar (80.Mikyska) - Kočí (75.Barto?), Svoboda Branka: 22.Svoboda Divák?: 250 Ž.K. 1:2 První šanci si vytvořili ve 13. minutě domácí, když Jiroušek míčil nad. V 16. minutě vystřelil z vápna Rompotl, ale lanškrounský gólman s námahou vyrazil mimo. Ve 22. minutě přišel jediný gól zápasu: po centru Glozigy si nab?hl na míč Svoboda a z malého vápna nedal Ma?átovi šanci. V záv?ru poločasu hosté dvakrát ohrozili letohradskou branku Šilarem st., ale brankář Jaroš byl na místě. Do druhé půle vstoupili domácí náporem a ve 48. minutě Kvapil z 25 metrů z přímého kopu trefil tyč. V 58. minutě odcentroval Kvapil a Kočí podruhé napálil tyč lanškrounské svatyn?. V 74. minutě po centru Kvapila Gloziga vracel míč před bránu, ale Svoboda ve vyložené šanci minul. V 80. minutě postupoval lanškrounský Krejsar sám na bránu, ale domácí Loufek zachránil skluzem. V 85. minutě střídající Mikyska trefil ze 16 metrů tyč lanškrounské branky.