FK OEZ Letohrad "B" - Skuteč 5:1 (4:1) Sestava: Jaroš - Hynek (83.Šťovíček), Melichar, Valta, Gloziga ( 73.Mikyska) - Peřina, Kvapil, Šponar (58.Barto?), Kail - Svoboda, Stejskal Brnaky: Stejskal 2x, vlastní 2X, Šponar Žluté karty: 2:1 Divák?: 200 Rozhodčí: Fryš (Opatovice) V prvním poločase měli Letohradští území převahu, ale jako první šli do vedení hosté. Ve 12. minutě skóroval z pětadvaceti metrů střelou do šibenice Vodvárka. O dvě minuty později hlavičkoval po centru Glozigy Stejskal vedle. V 18. minutě si po centru Hynka srazil skutečský obránce míč do vlastní sítě - 1:1. Ve 27. minutě nap?áhl Šponar ze třiceti metrů a poslal Letohrad B do vedení. Za další dvě minuty střílel dvakrát Gloziga, ale míčil doprostřed skutečské brány. Ve 38. minutě po naráže?ce Glozigy s Kvapilem zvýšil Stejskal na 3:1. Ve 41. minutě zahrozili hosté, ale střelu Dostála vyrazil Jaroš na roh. V poslední minutě první půle po nádherném pasu Hynka postupoval sám na bránu hostí Stejskal a s p?ehledem dal čtvrtý gól domácích. Ve druhé půli domácí předvád?li festival zahozených šancí. V 54. minutě se po chyb? domácího gólmana s obránci dostali ke střele i hosté a trefili tyč. V 82. minutě po průniku Hynka si dezorientovaná obrana hostí dala druhou vlastní branku. V 87. minutě odmítl Stejskal hattrick, když trefil břevno po centru Valty. Zdroj: www.denik.cz