?eská Třebová - Letohrad B 3:1 (2:0) Sestava Letohrad: Nerodil - Hynek, Loufek (46. Mikyska), Kempf, Kail - Peřina, Barto?, Kvapil, Gloziga - Remeš, Svoboda (77. Šťovíček) Branky: Macko, ?ikl, Keprt - Barto? Zápas začali lépe domácí. Již v 10. minutě domácí Šafá? přestřelil, o tři minuty později však skóre otevřel Macko - 1:0. Vzápětí mohl zvýšit Huda?, ale jeho střelu z dálky letohradský brankář Nerodil vytáhl na břevno. O chvíli později zazvonila tyč na druhé straně, když ji ze skrumáže napálil letohradský Kail. Ve 34. minutě se podruhé radovali domácí: ?ikl vystihl nepřesnou přihrávku soupeře a k?ížnou střelou zvýšil - 2:0. Do druhé půle vstoupili aktivněji hosté a už v 56. minutě snížili Bartoněm, který zdálky prostřelil gólmana K?ivku. V 74. minutě se ve stoprocentní šanci ocitl domácí Macko, svou individuální akci však p?ekombinoval a přišel o míč. O čtyři minuty později domácí přece jen skórovali. Po Kvapilov? centru zprava a chyb? obrany dal na kone?ných 3:1 Keprt. více na www.denik.cz