Moravská Třebová - Letohrad B 0:2 Sestava: Branky: 2x Stejskal M. začátek pat?il Slovanu. Aberlemu zma?il gólovou radost v poslední chvíli brankář, stejný hráč poté trefil břevno. Pak p?išli ke slovu hosté, Remeš střílel v dobré pozici těsně nad. Nejhez?í akci předvedli domácí ve 37. minutě, Deutsch nejprve trefil Pěničku a v pokračujícím závaru nedostali balon do sítě ani Deutsch, ani Kašpar. I po zm?n? stran měli zpo?átku navrch Třebovští, hrozili Potá?ek, Kašpar i Aberle, ale bez úsp?chu. Hosté postupně hru srovnali, ránu Gerži ještě Kryštof zachránil, ale v 72. minutě se po rohu prosadil hlavou M. Stejskal - 0:1. Vyrovnat poté odmítl na malém vápně Kašpar, trefil pouze bránícího Kaila, a tak bylo po druhé brance Stejskala rozhodnuto. Převzato z www.denik.cz