FK OEZ Letohrad B - Tesla Pardubice B 1 : 1 (0:0) Sestava: Pěnička - Šponar, Peřina, Melichar, Kail - Hundák (84.Svoboda), Valta(46. Kočí), Kvapil, Gloziga - Remeš, Stejskal Branka: Remeš Žluté karty: 2:2 Divák?: 120 Domácí měli mírnou převahu, ve 21. vyslal Valta do šance Stejskala, ale ten trefil jen nohy Rumla. To byla největší šance první půle. Po zm?n? stran v 53. založil akci Hundák a jeho následný centr zprava zakončil gólov? Remeš - 1:0, další šanci spálil Stejskal. Za okamžik p?išlo vyrovnání, když se odražený míč se štěstím dostal k Fidrovi, který tečovanou střelou vsítil už sv?j letošní osmý gól v krajském přeboru - 1:1. V záv?ru domácí vyvinuli velký tlak, Peřina a Svoboda však velké šance neproměnili a po st?etu gólmana Rumla se Stejskalem ve třetí minutě nastavení hostím pořádně zatrnulo. Převzato z pardubického deníku