Branky: 10' Mařík, 31', 40' Filip, 59' Škorpil, 62' Štusák, 90' Hauf.

Sestava: Golman Satoria Martin

Štusák Denis, Šponar Pavel, Vencl Jakub, Šantrůček Štěpán, Chládek Martin, Hauf Matěj, Javůrek Jiří, Škorpil David, Mařík Jan, Filip Michal.

Náhradníci: Zeman Kristián, Štefek Martin, Stejskal Jakub, Krejčí Matěj,

Náhradní golman: Hubálek Tomáš.

V neděli jsme na domácím hřišti přivítali kvalitního soupeře ze Zámrsku. Do zápasu jsme šli s cílem odčinit jarní porážku. Bohužel hned ve druhé minutě si po závaru v našem vápně střílíme vlastní gól. Naštěstí se nám podařilo brzy srovnat, když se po úniku prosadil Jan Mařík. Poté jsme převzali iniciativu, jen nám chyběl větší klid ve finální fázi. Ve 31' a 40' minutě začal úřadovat dobře hrající Michal Filip. Jeho dvě nádherné branky stanovili poločasové skóre 3:1 pro domácí. Druhý poločas pro nás začal stejně jako ten první. 47' a opět nedůraz v našem vápně 3:2. Soupeř ucítil šanci na srovnání a začal se tlačit před naší branku. Tím jak se hosté tlačili před naší branku, zapomínali na zadní vrátka a toho jsme dokonale využili. Sice za stavu 5:2  soupeř zbraně nesložil a dotáhl se na rozdíl jediné branky. Poslední slovo měli ale domácí, když v 90' z dalšího brejku střílíme rozhodující branku. Pro diváka 10 branek asi pěkné utkání, ale pro nás trenéry docela náročné.❤️  Za mě zasloužené vítězství.