TJ Sokol Janov - FK LETOHRAD, z.s. „B“ 1 : 1 (1 : 1)

Branky: 30. Prudil Daniel – 23. Kalousek Adam

Rozhodčí: FRANK Vojtěch

ŽK: 2 : 3

ČK: 0 : 1

TJ Sokol Janov: Křemenák – Peleška, Novotný Vladimír, Bureš Ondřej,

Heger (K), Bureš Patrik (86. Kubíček), Novotný Jan, Pirkl, Jirásek (71.Wejda), Jireček, Prudil (46. Chroust).

FK LETOHRAD, z.s. „B“: Hubálek – Javůrek, Vencl, Štusák, Chládek Martin, Filip, Krejčí, Kalousek (68. Zeman Kristián), Procházka (73. Halberštát), Švercl, Škorpil (60. Mařík).

V sobotu odpoledne jsme do 2. kola 1.A třídy zajížděli na hřiště nováčka soutěže TJ Sokol Janov. Začátek utkání vyšel lépe hostujícímu celku. Dostával se do velice slibných brankových příležitostí, avšak finální přihrávka nebyla přesná. Až průnik Procházky, po perfektní přihrávce Chládka v 23. minutě, zakončil do prázdné branky hostující Kalousek. Bohužel domácí se oklepali a po naší chybě při přebírání hráčů se o sedm minut později, s dopomocí tyče, trefil domácí Prudil. Do kabin se odcházelo za nerozhodného stavu.

Druhý poločas lépe začali domácí. Ale jasnou brankovou šanci si nevypracovali. Hosté přebrali iniciativu v polovině poločasu, ale vstřelit branku se jim nepodařilo. Utkání končilo rohem hostujícího týmu. Odkopnutý míč končí na kopačce nejlepšího hráče domácího týmu Hegera, kterého za cenu ČK zastavuje hostující Švercl. Kope se přímý kop, který přistává u nohy úplně volného Hegera, který

z hranice malého vápna trefuje dobře vyběhnuvšího hostujícího brankaře Hubálka. Utkání končí remízou.

Utkání z obou stran trošku narušil déšť. Plocha byla podmáčená a někdy přispěla k nepřesnostem ve hře. Domácímu týmu nešla upřít veliká snaha. Hostující tým zase špatně řešil finální přihrávky. Ale mohli to být domácí, kdo si mohl na konto připsat tři body. Naštěstí pro hosty se jim 100% šance proměnit nepodařila. Takže si nakonec dobrý bod odváží Letohrad.

V dalším utkání za týden v neděli dopoledne přivítáme velice nebezpečný a výborně hrající Zámrsk.

Představení hráčů - B muži

• Daniel Veselý