FK LETOHRAD, z.s. „B“ – 1.FC Žamberk 1 : 0 (1 :0)

Branky: 2. Chládek Dominik .

Rozhodčí: STÁREK Jiří

ŽK: 2 : 1

FK LETOHRAD, z.s. „B“: Satoria – Štefek (29. Šantrůček ), Štusák, Šponar (K), Pokorný (71. Chládek Martin ), Shymchyshyn, Škorpil, (60. Javůrek ), Chládek Dominik, Hauf, Procházka (90. Zeman ) , Filip, (71. Švercl ).

1.FC Žamberk: Vítek - Trejtnar (K), Stejskal, Molnár, Kotyza, Franke, Kmoch ( 67. Chládek ), Jírů, Bartoš ( 67. Hernych ), Cvik (74. Chlumecký ), Kořán ( 74. Hauptman ).

V neděli dopoledne jsme v domácím zápase 20. kola 1.A třídy přivítali hráče ze Žamberka v dalším okresním derby. Utkání zdobila velice slušná návštěva diváků a dva kotle s bubny. Pro domácí to byl snový vstup do utkání, kdy hned ve druhé minutě využívá zisku míče na polovině soupeře Chládek Dominik a s přehledem zakončuje. To ještě nikdo z diváků netuší, že místo brankového koncertu se dočká jen této jediné branky. Paradoxem bylo, že branka nabudila hostující mužstvo, zatímco domácí začali zbytečně spěchat a výsledkem bylo spoustu nepřesností a vlastně převaha hostujícího týmu v poli. Zrodila se i další domácí šance, ale proti byl hostující brankař, který zlikvidoval jak první dorážku, tak i dvě další. Na druhé straně si s nebezpečnou střelou poradil Satoria.

Ve druhém poločase se domácí přeci jen trochu uklidnili, ale ke změně stavu to už nevedlo. Hostující tým se až do poslední minuty snažil o vyrovnání, ale v tomto úsilí nebyl úspěšný.

Domácí tým oslavil první jarní výhru. Fotbal to bohužel nebyl moc atraktivní, ale zisk tří bodů byl už hodně potřeba.

V dalším utkání venku nás v neděli 5.5. v 17.00 hod. čekají Svitavy B.


Představení hráčů - B muži

  • Matěj Hauf

  • Martin Štefek

  • Jakub Procházka

  • Michal Filip

  • Denis Štusák