TJ Sokol Dolní Újezd - FK LETOHRAD, z.s. „B“

2 : 1 (0 : 0)

Branky: 62., 85. Štarman – 65. Škorpil.

Rozhodčí: FLÍDR Jan

ŽK: 1 : 0

TJ Sokol Dolní Újezd: Pravec – Kabrhel, Rejman, Dvořák ( 87. Štancl) , Drahoš, Paclík ( 56. Krivák), Štarman, Nadvorník, Frank (K), Jireček Lukáš ( 78. Jireček Michal) , Vanat ( 60. Novotný).

FK LETOHRAD, z.s. „B“: Satoria – Krejčí, Pokorný (K), Shymchyshyn, Šantrúček ( 86. Štefek ), Štusák ( 62. Rozlílek ), Škorpil, Hauf, Javůrek ( 62. Stejskal ), Chládek Martin, Filip.

V neděli odpoledne jsme dorazili na zápas 19. kola 1.A třídy do Dolního Újezdu. Domácí jsou na svém hřišti vždy velmi nepříjemní. V naši sestavě plno dorostenců , kterým hlavně na začátku utkání chvíli trvalo než si zvykli na tradiční hru domácího mužstva založenou na osobních soubojích. V prvním poločase měl náš soupeř mírně navrch ale i my, pokud jsme hráli po zemi, jsme pro domácí branku znamenali nebezpečí. V prvním poločase branka nepadla.

V druhém poločase se obrázek hry moc nezměnil. Domácí se dostávají k nebezpečným střelám a my se snažíme hrou po zemi ohrozit branku soupeře. V 62. minutě dochází k nedorazu v našem vápně a domácí Štarman otvírá účet zápasu. Naštěstí o tři minuty později odpovídáme rychlou akcí a z boku se trefuje hostující Škorpil. Domácí se dál snaží o tlak a my odpovídáme rychlím přenesením hry na jejich polovinu hřiště, které končí střelou hostujícího Filipa těsně vedle tyče domácí branky. Bohužel pět minut před koncem se ke slovu znovu dostává domácí střelec Štarman a stanovuje konečný účet zápasu .

Hosté si tentokrát neodvážejí ze hřiště soupeře žádné body. Bylo to podobné utkání jako v Moravské Třebové. Už, už vidina bodu a přichází zklamání těsně před koncem. Co se týká hry bylo se na co dívat, jak z naší, tak z domácí strany.

V dalším utkání nás doma v neděli 28.4. dopoledne čeká derby s Žamberkem. Na podzim dopadlo utkání dělbou bodů.


Představení hráčů - B muži

  • Dominik Petráček

  • Štěpán Šantrůček

  • Kristián Zeman

  • Pavel Šponar

  • Matěj Hauf