FK LETOHRAD, z.s. „B“ - ŽSK Třemošnice 1 : 2 (1 : 2)

Branky: 43. Javůrek – 19., 30. Oswald.

Rozhodčí: PEČINKA Ondřej

ŽK: 3 : 1

ČK: 1 : 0

FK LETOHRAD, z.s. „B“: Bačkovský – Mařík (76. Mlynář), Javůrek, Štefek (46. Filip), Hauf, Štusák, Chládek Martin (K)(62.Halbrštát), Šantrůček (46. Shymchyshyn), Pokorný, Škorpil (46.Stejskal), Krejčí.

ŽSK Třemošnice : Tuček – Vančura, Forman (85. Smutný), Krška,

Lazaridis, Oswald, Petr, Šindelář Petr (K), Šebek, Šmídl ( 73. Tlapák),

Šindelář Miroslav.

V neděli dopoledne jsme v dalším 5. kole 1.A třídy přivítali hráče z Třemošnic. Tento tým ještě za čtyři kola neměl v tabulce ani bod. Bohužel k nám si pro své první tři body přijel. Zápas domácí začali v duch zápasu v Dobříkově. Málo pohybu a nepřesnosti v přihrávce. Hosté se už v 19. minutě v pohodě dostávají k naší brance a Oswald střílí svoji první branku. To samé se opakuje o jedenáct minut později, kdy se Oswald dostává za naši obranu a prostřeluje našeho brankaře. Domácí družstvo se konečně probouzí a tři minuty před koncem poločasu snižuje Javůrek.

Do druhého poločasu nastupujeme se třemi změnami. Dostáváme se do hry ale bohužel dvě jasné šance neproměňujeme a vzápětí přichází

nepochopitelný zkrat domácího hráče, který se za oplácení nechává vyloučit. V deseti se už hůře útočí. Snaha domácích o vyrovnání stále přetrvává ale hosté si už výsledek pohlídali.

Bohužel o utkání rozhodla naše hra v první polovině úvodního poločasu.

V dalším utkání za týden zajíždíme do Slatiňan. Nebude to dobrá konstelace. Dva vyloučení v mužích. Souběh utkání s A týmem a s dorostem.

Představení hráčů - B muži

• Ivan Schymchyhyn