FK LETOHRAD, z.s. „B“ -   SK Polička  1 : 1 (1 : 1)

Branky: 6. Javůrek – 7. Polomník.

Rozhodčí: ŠIMEK Zdeněk

ŽK: 1 : 3

FK LETOHRAD, z.s. „B“:    Satoria -Javůrek, Hauf, Chládek Martin (79. Halbrštát), Šantrůček (62. Zeman Kristián), Škorpil (74. Jurajda), Filip (K), Štusák, Klímek, Mařík (62. Adamec), Vencl.

SK Polička :    Dobeš - Pavliš, Jílek, Hromádka(88. Stejskal), Zahoran, Mužík, Švec (K), Poul, Polomík, Pohl, Boháček (79.Valouch).

V neděli dopoledne jsme v dalším 7. kole 1.A třídy přivítali hráče z Poličky. 6. kolo bylo pro nezpůsobilost terénu odloženo. Zápas pro domácí začal výborně, už v 6. minutě se trefil Javůrek. Bohužel hned po rozehrání bylo srovnáno. Náběh za naši obranu potrestal Polomník. Divák by očekával brankové hody ale to bylo , co se týká branek vše. Zápas to ale nebyl vůbec nudný. Oba týmy se snažily překlopit vítězství na svou stranu. Akce střídala akci, jen na domácích kopačkách chyběla při finální přihrávce větší přesnost. Na druhé straně dvě až tři brankové příležitosti vychytal výborný domácí brankař Satoria.

Dělba bodů je spravedlivá.

V dalším utkání za týden zajíždíme v sobotu do Rozhovic.

Představení hráčů - B muži

• Vasil Dunas