TJ Sokol České Heřmanice - FK LETOHRAD, z.s. „B“    3 : 0 (3 : 0)

Rozhodčí: POLÁČEK Libor

ŽK: 1 : 0

TJ Sokol České Heřmanice:.  Konejl – Kučera, Šmejdíř (84. Ač), Uher, Vrána, Viščák, Jůva (64. Kulhavý), Horák, Bárta (K), Mach, Pánek (79. Balcar).

FK LETOHRAD, z.s. „B“: S  Hubálek – Vencl, Škorpil (70. Kalousek), Lorenc, Šantrůček, Mařík (70. Adamec), Švercl, Klímek, Štusák (K), Halberštát (75. Halbrštát), Pokorný.

V neděli odpoledne jsme dorazili na zápas 10. kola 1.A třídy na hřiště TJ Sokol České Heřmanice. Obě mužstva se pohybují okolo 10. místa tabulky, takže každý bod dobrý. Bohužel nám nevyšel jak úvod zápasu , tak celý první poločas. Domácí všechny branky vytěžili po rohových kopech. Dále využívali našich ztrát při rozehrávce a dostávali se do nebezpečných brejků. Zápas dal připomenout na zdejší dubnový zápas, kdy po 16. minutách svítil na světelné tabuli výsledek 3 : 0.

Na začátku druhého poločasu, mají domácí ještě dvě šance, které se otírají o břevno naší branky ale pak už otěže zápasu přebírají hosté. Snažíme se kombinací dostat na dostřel domácí branky ale domácí úspěšně blokují naše střely. Bohužel si vypracujeme jen jednu velkou šancí, kterou nám likviduje domácí brankař. Zdramatizovat utkání se nám nedaří a končíme bez bodu.

Rozhodl první poločas. Bohužel naše malá střelecká efektivita rozhodla o naší porážce. Druhý poločas byl z naší strany dobrý ale chybí branky.

V neděli dopoledne nás čeká poslední tým tabulky Proseč.