FK LETOHRAD, z.s. „B“ -  AFK Opatovice nad Labem  3 : 1 (2 : 0)

Branky: 28. Štusák, 32. Klímek, 90. Filip – 87. Perůžek.

ČK: 0 : 0

FK LETOHRAD, z.s. „B“:    Kalousek – Dvorský, Škorpil (74. Mařík), Javůrek (80. Halbrštát), Zeman (66. Šantrůček), Hauf, Halberštát, Klímek (74. Chládek Martin), Štusák  (K), Krejčí, Pokorný (66. Filip).

AFK Opatovice nad Labem :  Hampl – Jičínský, Jánoš (39. Černý), Janoška, Rubák, Klouček, Richter, Lexman (65. Voda), Černohubý (87. Zelinka),Perůžek, Haupt (K).

Jak utkání viděl trenér mužstva František Zeman:

V neděli dopoledne jsme v dalším 9. kole 1.A třídy přivítali nováčka soutěže hráče z  Opatovic Nad Labem. Pro mě to byla velká neznámá, ale musím uznat, že kvalitní soupeř. Dobrý pohyb a kombinační hra nám v prvních 20 minutách dělala velké problémy. Nedokázali jsme držet míč a po našich chybách jsme soupeři  nabídli několik standardek ze kterých naštěstí nevytěžil nic. Postupem času se hra začala vyrovnávat. V rozmezí 28 a 32 minuty se nám po pěkných kombinacích podařilo vstřelit dvě krásné branky. V poločase tak vedeme 2:0.

Do druhé půle jsme vstupovali se záměrem více držet míč, ale bohužel začali jsme stejně pasivně jako ten první. Soupeř sice držel míč více na svých kopačkách, ale až na pár závarů si vyložené šance nevytvářel. Až v samém závěru po naší špatné rozehře necháme soupeře snížit a v závěru se tak musíme strachovat o výsledek. Naštěstí se nám v 90 minutě podaří vstřelit rozhodující branku. S převedenou hrou úplně spokojen nejsem, ale pro nás důležité tři body.

V dalším utkání za týden zajíždíme v neděli do Českých Heřmanic.