Zápas 1

Letohrad 1 - Litomyšl
7:2 (5:0)
Góly: 4x Zajíček, Nagl, Novotný, Kubíček
Soupiska: Milda Loufek (brána), Felix Novotný, Filip Zajíček, Míša Nagl, Bertík Motyčka, Tádík Sedláček, Roman Veselý, Štěpán Kubíček
Hned v první minutě jsme se prosadili, když se skvěle trefil Zajda. O chvíli později propadl míč až k soupeřově brance. Jejich brankář „spal“ a Bertík stihl doběhnout až k němu. Před ním se však zalekl a zpomalil - branku jsme tedy nepřidali. Ve čtvrté minutě se prosadil Míša. Štěpán přidal o dvě minuty na 3:0. Pak se hrálo vyrovnané utkání, ale ve třinácté minutě si dovolil Felix a provětral pavučiny (4:0). Těsně před koncem poločasu prokličkoval znovu Zajda a upravil poločasové skóre na 5:0. Ve druhém poločase se Litomyšl vzpamatovala a začala hrát více důrazný fotbal. Felixovi se nepovedla klička a propadl, střelu k tyči se snažil vytěsnit Milda, ale těsně nedosáhl. Nedařilo se nám a ve 22. minutě se soupeř prosadil znovu (5:2). Později se ještě 2x prosadil Zajda. Zápas jsme tedy ukončili za stavu 7:2. Velice cenná výhra.

Letohrad 2 - Litomyšl
Góly: 2x Vojta Šubert, Honza Malínek
Soupiska: Honza Malínek, Vojta Šubert, Mára Hašek, Dan Sklenář, Šimon Sedláček, Sam Franko, Illja Torchuk
Tento zápas byl soupeř vždy o jeden krůček vpředu. My jsme museli dotahovat. Když už jsme měli soupeře na dostřel, tak jsme vytvářeli chyby, které soupeř trestal. Tento soupeř hrál hodně do těla, což nám dělalo problémy. V tomto utkání se projevil náš užší kádr - neměli jsme sílu na střídačce a každé střídání bylo oslabení. I tak musíme pochválit kluky za odbojované utkání.

Zápas 2

Polička - Letohrad 1
Góly: 2x Nagl, 2x Zajíček, Sedláček
Úvodní minuty utkání byly vyrovnané. Soupeře jsme i více přehrávali. V páté minutě jsme však faulovali v našem „vápně“ a sudí nařídil pokutový kop. Milda proti střele neměl šanci a soupeř tedy vedl 1:0. Hned po rozehrání jsme drželi balón a rychlým breakem utekl Míša, který srovnal na 1:1. Soupeř opět získal vedení na svou stranu, ale ještě ve stejné minutě jsme opět srovnali (Zajda). V další šanci se ocitl Míša, který se prosmýkl po lajně a utíkal sám na brankáře. Obránci mu dýchali na záda, ale Míša si míč pokopl moc dopředu a gólman stihl vyběhnout a míč uklidit do své náruče. O dvě minuty později se ale už Míšovi povedlo vsítit druhý gól a získal nám vedení 3:2. Soupeř dotahoval a snažil se o vyrovnání, které se mu povedlo. Ve 14. minutě se dostal k soupeřově bráně Táďa, který si v souboji se dvěma obránci poradil a opět získal vedení. Rozhodčí nastavoval a soupeř dostal čas srovnat na 4:4. Druhý poločas byl méně plodný na šance. V 18. minutě utkání se opět prosadil Zajda, ale soupeř o minutu později srovnal. Šance byly dále na obou stranách, ale štěstí stálo při soupeři, který vystřelil na naši bránu a střela trefila našeho obránce a změnila směr do protipohybu Mildy, který tedy neměl šanci. Soupeř tedy vedl a bránil své těsné vedení. Tlačili jsme poslední 4 minuty a snažili se o srovnání, ale i poslední šance Zajdy skončila metr vedle tyče. Soupeř tedy bral 3 body za výhru. Kloubouček dolů před našim týmem - obrovská bojovnost a vyrovnaná partie se silným soupeřem.

Polička - Letohrad 2
Góly: 2x Šimon Sedláček, Vojta Šubert, Sam Franko, Mára Hašek, Honza Malínek
Tento zápas byl z mého názoru pro nás dnes nejlehčí. Soupeř nechodil do soubojů a nechával nám čas na hru. Toto se projevilo naším projevem v koncovce. Většinu tohoto zápasu jsme hráli na polovině soupeře. Zasloužené vítězství.

Zápas 3

Letohrad 1 - Chrudim
1:14 (1:8)
Góly: Zajíček
Soupiska: Milda Loufek (brána 2. poločas), Felix Novotný, Filip Zajíček, Míša Nagl (brána 1. poločas), Bertík Motyčka, Tádík Sedláček, Roman Veselý, Štěpán Kubíček
Hra s nejsilnějším dnešním soupeřem. Navíc druhý zápas po sobě. Soupeř nás absolutně přehrál a dal nám lekci v efektivitě i ve fotbalovém myšlení. V šesté minutě jsme již prohrávali 0:5. V 8. minutě se prosadil Zajda, který nám vystřelil jedinou branku. Soupeř pokračoval v kanonádě a poločas jsme prohrávali již 1:8. Ve druhém poločase se naši kluci zvedli a bojovností to soupeři znesnadňovali. I tak ale soupeř postupně navýšil vedení a vyhrál zaslouženě 1:14. Klukům ale patří obdiv, protože nesklopili hlavy, ale bojovali až do konce a díky tomu se vyhnuli obrovskému debaklu.

Letohrad 2 - Chrudim
Góly: 2x Honza Malínek, 2x Šimon Sedláček, 2x Mára Hašek
Nejtěžší soupeř tohoto turnaje. Celý první poločas jsme prohrávali o gól či dva. Stále jsme dotahovali. Ve druhém poločase se hra otočila a my jsme začali bojovat, dojížděli jsme soupeře a nenechávali jim prostor ani čas. Soupeřova rozehrávka se totálně rozpadla. Díky tomu jsme hráli více u nich a bojovností jsme si vybojovali těsné vítězství. Klobouk dolů za výkon, který naši hráči předvedli ve druhém poločase.