Letohrad 1 - Moravská Třebová
7:4 (4:3)
Soupiska: Šimon Sedláček, Tadeáš Sedláček, Filda Zajíček, Ester Kovaříková, Honzík Motl, Jiří Hanzl, Bertík Motyčka, Michal Nagl
Góly: 2x Nagl, 4x Zajíček, T. Sedláček
Hned v první minutě jsme se ujali vedení, když se trefil Míša. Třebová reagovala prakticky okamžitě když Šimon v bráně neudržel balón a ten se dokutálel do brány. O minutu později se soupeř ujal vedení i když jsme hráli slušný fotbal a tlačili. Srovnání jsme se dočkali ještě ve stejné minutě. Trefil se opět Zajda. Míša vymotal dva hráče a dostal se až před gólmana. Toho však trefil přímo do náruče. O dvě minuty později si dal sólo dokonce od poloviny hřiště a teď již mířil mimo brankáře. Tentokrát však těsně vedle tyče. Hrál dál skvěle a v desáté minutě se konečně dočkal druhého gólu - znovu střílel k tyči a tentokrát se trefil. Vedli jsme tedy 3:2. Soupeř nás však trápil a znovu srovnal. Do konce prvního poločasu se však znovu trefil Zajda (4:3). Druhý poločas jsme začali opět aktivněji, ale Míša střílel opět vedle. Utkání bylo dále vyrovnané, až ve 20. minutě soupeř srovnal na 4:4. Zajda znovu vyběhl z obrany a dvěmi góly navýšil vedení na 6:4. Minutu před koncem se trefil dnes poprvé Táďa. Utkání jsme tedy zaslouženě vyhráli 7:4.

Letohrad 2 - Moravská Třebová
8:3
Góly: 2x Sklenář, 4x Šubert, Malínek, Hašek
Soupiska: Marek Hašek, Martin Choma, Honza Malínek, Dan Sklenář, Vojta Šubert, Samuel Franko, Illja Torchuk
Super hra od našeho celku. Tento turnaj jsme zahájili velice dobře. Dařila se nám i rozehra od brány, kde náš brankář v tomto utkání neudělal žádnou chybu, kterou by mohl soupeř trestat. Naše hra byla dobře kombinační a nahrávky byly přesné. Dařilo se nám i rozehrávky rohových kopů. Rozhodně zasloužená výhra.

Zápas 2

Chrudim - Letohrad 1
14:3 (7:1)
Góly: T. Sedláček, Franko, Motl
Soupiska: Soupiska: Sam Franko, Tadeáš Sedláček, Filda Zajíček, Ester Kovaříková, Honzík Motl, Jiří Hanzl, Bertík Motyčka, Michal Nagl
MInulý týden jsme dostali od Chrudimi nálož 14:1. Věřili jsme dnes v lepší výsledek, ale již ve druhé minutě nám Chrudim ukazovala, že jsou někde jinde a po skvělé akci se ujali vedení. Honza Motl potom reagoval hezkou střelou, ale šla těsně vedle. Chrudim si hrála „svůj“ fotbal a góly ve 4., 6., 9., 12., 13. a 14. minutě navýšili vedení na 7:0. Chtěli jsme i tak hrát fotbal a děti se na hřišti snažily. Snaha se prý cení a u nás se to potvrdilo - v patnácté minutě dotlačil balón za brankovou čáru Láďa. Poločas tedy 7:1. Ve druhém jsme začali více aktivně, ale soupeř využil naší chybné rozehrávky a trestal. Samík se v 19. minutě protáhl mezi dvěma hráči a prostřelil gólmana (8:2). Chrudim střílela vysoké střely a Jirka v bráně neměl šanci. Jejich vedení 11:2 snížil na 11:3 Honza. Věřili jsme, že to už udržíme, ale Chrudim střílela dále pod břevno a náš gólman neměl šanci. Utkání končilo 14:3. Hráli jsme proti nim lepší zápas než minulý týden - kluci se jich již nebáli. Ester zahrála také hezké utkání.

Chrudim - Letohrad
5:7
Góly: 4x Šubert, 3x Malínek
Soupiska: Marek Hašek, Martin Choma, Honza Malínek, Dan Sklenář, Vojta Šubert, Illja Torchuk, Šimon Sedláček
Dnes nejtěžší a nejkvalitnější soupeř. Technicky i fyzicky velice vybavený. Tentokrát jsme vstoupili do zápasu jako ve snu a po několika minutách jsme vedli 3:0. Výpadek v koncentraci a naší hře způsobil vyrovnání soupeře. Rychlým gólem jsme se ujali znovu vedení a s tímto výsledkem jsme nastoupili do druhého poločasu. Druhý poločas jsme celý vedli a vítězství si udrželi. Doháněli jsme hlavně fyzicky. Technicky byla Chrudim výše, ale naše bojovnost a napadání nám získaly výhru. Klukům patří veliká pochvala.

Zápas 3

Letohrad 1 - Polička
5:4 (3:2)
Góly: 3x Franko, Motyčka, Motl
Minulé společné utkání jsme prohráli těsně 5:6 a tuto prohru jsme jim rozhodně chtěli vrátit. Prvních pět minut jsme utkání kontrolovali, ale chyběla nám koncovka. V páté minutě se zastřelil konečně Samík. O dvě minuty střeleckou formu potvrdil a znovu se trefil. Minutu poté Bertík doběhl na dorážku před branku - z chumlu se vykulil balón a Bertík odčinil své dnešní šance, které nedal a oslavil si vstřelení svého prvního gólu v přípravce. Polička začala stahovat rozdíl a dvěma střelami snížila na 3:2. Před koncem poločasu utekl Honzík a prudkou střelou orazítkoval tyč. Samík hned na začátku druhého poločasu také razítkoval tyč. A máme tu „zákon“ nedáš - dostaneš. Polička srovnala na 3:3. V 19. minutě si Samík vykopl hattrick a nám těsné vedení. Většinou jsme tlačili, ale soupeř trestal naše chyby a opět srovnal. Ve 27. minutě si stáhl Samík balón na středu hřiště a protáhl se k lajně. Tam ho sundal faulem soupeřův obránce a rozhodčí správně pískl faul. Kopu se ujal Honzík, který od poloviny hřiště napálil skvěle a vykopl nám výhru 5:4. Poslední minuty jsme se báli o výhru, ale povedlo se nám ji ubránit. Brali jsme dnes tedy 2 výhry a jednu prohru. Obrovský respekt před kluky a Esterkou. Ta dnes vyzkoušela i pozici v obraně a uvidíme, kde se lépe vyprofiluje a kde bude její budoucnost v týmu.

Letohrad 2 - Polička
13:0
Góly: 4x Hašek, 2x Malínek, 2x Sklenář, 3x Šubert, 2x Sedláček
Utkání jsme kontrolovali od první chvíle. Hráli jsme druhý zápas po sobě bez pauzy, ale byla to Polička, která fyzicky „odpadla“. Kluci si mohli na hřišti dělat skoro co chtěli a i když byla vidět postupně větší únava i na našich hráčích, tak průběh hry je tak bavil, že na únavu jako by zapomínali. Byla však vidět na koncovce - postupně i kluci, kteří „mají v noze dynamit“ neměli sílu na vystřelení a tahali balón až do branky. Skóre 13:0 je jen důkazem obrazu celého zápasu a skvělá tečka za dnešním turnajem. Slavili jsme tedy dnes 3 výhry.