Letohrad 1 – Moravská Třebová
3:0 (0:0)
Góly: Zajíček, 2x Hanzl
Soupiska: Bárny Faltus, Jirka Hanzl, Ester Kovaříková, Milda Loufek, Honza Motl, Bertík Motyčka, Ondra Pliska, Filip Zajíček

První dnešní zápas jsme začali opatrně. Soupeř byl velice vyrovnaný a v tomto duchu se vedl celý první poločas. Ve čtvrté minutě Zajda vystřelil, ale střela těsně minula branku soupeře. O dvě minuty později se prosadil proti dvěma protihráčům Jirka, ale jeho střela trefila tyč, ale odraz byl směrem od brány, který nikdo z našich nedorazil. Tyč trefil i Ondra a celý zbytek poločasu se nesl v duchu šancí na obě strany, ale branku nedal nikdo. Druhý poločas jsme začali více aktivně a naše snaha byla oceněna prvním gólem utkání – po skvělé individuální šanci Jirky se prosadil Zajda (1:0). V ten moment naši „získali křídla“ a zakousli se do soupeře naplno. O dvě minuty později přidal gól Jirka a o další dvě minuty později vystihl špatnou rozehrávku soupeřova brankáře a přidal třetí gól. Většinu druhého poločasu jsme kontrolovali balón, ale chyběla nám koncovka. Do pěkné šance se dostal Ondra, ale když se ocitl před bránou, napálil míč do brankáře. Soupeř hrál velice tvrdě, a hlavně Zajda to pocítil. Ve 27. minutě se předvedl Milda a ukázal skvělý zákrok, který mu zajistil čisté konto. Jirka si chtěl vystřelit hattrick, ale na samém konci utkání běžel sám na brankáře, ale nedal.

Letohrad 2 – Moravská Třebová
9:5
Góly: 4x Malínek, Franko, Sklenář, 2x Hašek
Soupiska: Sam Franko, Marek Hašek, Martin Choma, Honza Malínek, Michal Nagl, Dan Sklenář, Illja Torchuk, Sofi Kovářová

Začátek tohoto utkání byl z naší opatrný až ospalý. Soupeře jsme přehrávali, ale z našich šancí jsme moc nevytěžili, protože jsme často trefovali soupeřova brankáře. Místo zakončení po zemi k tyči, jsme stříleli pouze doprostřed branky. Ve druhém poločase se naše hra zlepšila a většinu poločasu jsme soupeře přehrávali svou aktivitou i herní kombinací. To se projevilo i na výsledku a my jsme brali zaslouženě tři body.

Zápas 2

Lanškroun – Letohrad 1
2:5 (1:2)
Góly: 3x Hanzl, Nagl, Motl
Soupiska: Bárny Faltus, Jirka Hanzl, Ester Kovaříková, Milda Loufek, Honza Motl, Bertík Motyčka, Michal Nagl, Filip Zajíček

S Lanškrounem jsme čekali těžké utkání, ale průběh utkání nám ukázal, že s nimi dovedeme hrát vyrovnanou partii. Ze začátku jsme hru kontrolovali hlavně my, ale naše šance nejdříve končily nezdarem. Zajda těsně netrefil a Míša střílel přímo do gólmana. V páté minutě se konečně trefil Jirka a za malou chvíli přidal svou druhou trefu (0:2). V deváté minutě Zajda trefil tyč. V ten moment ale soupeř více tlačil. Konec poločasu jsme po faulu na Zajdu vypustili a zastavili se – soupeř ale hrál dál a propálil Mildu. Poločas tedy 1:2. Druhý poločas jsme znovu byli na balónu hlavně my, ale soupeř utíkal do brejků a hodně nás držel Milda svými skvělými zákroky. V 17. minutě utkání se potřetí trefil Jirka a získal svůj první dnešní hattrick. Na 1:4 přidal Míša, který svým důrazem ve vápně vyhrál souboj nad dvěma obránci a prostřelil i brankáře. Soupeř začal hrát skvěle a nám pomáhaly skvělé návraty Honzy a Zajdy. Soupeř však branku nakonec přeci jen vstřelil (2:4). Před koncem utkání jsme měli možnost kopat přímý kop, kterého se ujal Honza a super střelou upravil skóre na konečných 2:5.

Lanškroun – Letohrad 2
1:2
Góly: Malínek, Choma
Soupiska: Sam Franko, Marek Hašek, Martin Choma, Honza Malínek, Ondra Pliska, Dan Sklenář, Illja Torchuk, Sofi Kovářová

Lanškroun je jako soupeř pro nás v této sezóně neoblíbený, díky své vysoké kvalitě. Dnes jsme tento těžký zápas zvládli skvěle hlavně hrou dozadu, kdy jsme soupeře vymazali a nepustili ho do žádných větších šancí. Postupně jsme si získali dvougólové vedení, ale soupeř po našem nedůrazném odkopu balónu snížil skóre na 1:2. Víc jsme soupeři nedovolili a toto skóre jsme udrželi. Na soupeři bylo na první pohled vidět, že toto skóre mu nevoní a byli z něho zklamaní. V tomto utkání se nám opravdu dařilo vše, na co jsme šáhli. Respekt před naší obranou, ale i před celým týmem.

Zápas 3

Letohrad – Hlinsko
5:3 (1:1)
Góly: 4x Hanzl, Zajíček

Před posledním dnešním utkáním jsme měli pouze 4 minuty pauzu a hráči stihli sotva popadnout dech. Hlinsko bylo dnes navíc v silné sestavě. Začátek jsme však vyhrávali osobní souboje a byli více důrazní. Do vyložených šancí jsme se však nedostávali. Až v osmé minutě se trefil Jirka. Soupeř však chtěl vyrovnat a několika rychlými akcemi zahrozil. V jedenácté minutě dokonce srovnal. Do poločasové pauzy jsme měli ještě hezkou šanci, kdy Jirka vystihl soupeřovu rozehrávku z autu a běžel sám na bránu – těsně ale netrefil. Druhý poločas jsme faulovali na naší polovině a přímý kop soupeř zahrál skvěle. Trefa přímo do vinglu nedala Mildovi žádnou šanci. O minutu později srovnal Zajda. Další minuty jsme drželi více balón, a i když někteří z našich hráčů jeli z posledních chvil, všichni bojovali jako o život. Ester skvěle doplňovala obranu, když Honzík nebo Zajda museli odpočívat. Do velkých šancí se dostával Zajda a Jirka – štěstí však stálo při Hlinsku. Až ve 24. minutě chytil druhý (možná i třetí) dech Jirka a třemi góly postupně navýšil na 5:2 pro Letohrad. Pátý gól byl po skvělé rozehrávce a následném centru Honzíka, kdy Jirkovi stačilo nastrčit nohu a postrčit balón do brány. Dvě minuty před koncem ještě soupeř snížil na konečných 5:3, ale vítězství jsme si udrželi. Toto utkání dnes bylo absolutně nejtěžší, soupeř těžko snášel prohru a někteří jejich hráči si sotva šli plácnout. Našim patří obrovská pochvala za absolutní nasazení. I hráči, kteří nedali gól, odvedli skvělý výkon a nám díky celému kolektivu patřilo první místo ve skupině.

Letohrad 2 - Hlinsko
6:0
Góly: 4x Hašek, Malínek, Kovářová

Ve třetím a dnešním posledním zápase nám naštěstí síly nedošly i když jsme hráli druhý zápas bez pauzy. Soupeř měl pouze jednoho hráče na střídání a ten se na plac moc nedostal. I když tedy hráči soupeře byli urostlí, ke konci utkání již odpadali fyzicky. To nám pomohlo ke skvělému výsledku. Na našich byla vidět touha hrát a to, že si zápas vysloveně užívají. Velká pochvala patří celému mužstvu za předvedený výkon. V tomto utkání jsme již viděli i pěkné fotbalové kousky a přihrávky i před prázdnou branku. Tento turnaj se nám velice povedl jak výkonem, tak i výsledkově. Zasloužili jsme se o tři vítězství.