Hejl – Bílý, Buřval, Marek, Kučírek, Šubrt, Baláš, Kaška, M. Kubelka(C), Pantsulych, Pirkl, Motl T., Šilar, Hašek Jelínek

Krček- Barvínek, Bartoš, Fousek, Hájek, Hrdina, Chládek, Kmeť, Kovanda, Musil, Maivald, Dostál, Navrátil, Šlesingr, Šrefl, Koudelka, Fránek

Branky (včetně času)

2. Baláš, 14. Šilar, 35. Bílý

Průběh utkání

(text)

Netradičně ve středu jsme vyrazili k druhému mistrovskému utkání na nově zrekonstruovaný stadion do Žamberka. Po vysoké výhře v Poličce jsme chtěli připravit dalšího soupeře o body na jejich hřišti což se nám nakonec povedlo ale... Hned od začátku jsme soupeře zatlačili a ve 2. minutě krásnou střelou o tyč jdeme do vedení zásluhou J. Baláše. Hned z druhé šance, kterou si vypracoval a sám zakončil M. Šilar ve 14.min vedeme již o dva góly, ale od této chvíle jako by to naše hráče uspokojilo a celková hra i kombinace jsou na bodě mrazu. Soupeř se z počátečního tlaku oklepal a v 17.min skóruje hlavou z rohu Maivald (dal nakonec všechny góly soupeře). Těsně před poločasem se trefil Š. Bílý. Do druhého poločasu nastupujeme v pozměněné sestavě, kdy musel odstoupit náš do té doby hrající stoper a také s tím že začneme hrát kombinační fotbal. Bohužel druhý poločas byla přehlídka individuálních chyb a nepřesností v rozehrávce tím náš tým nabídl soupeři další 2 góly a konečný výsledek je spravedlivý na obě strany.

V neděli sehrajeme od 11:30 první zápas na domácím hřišti s týmem Lanškrouna, který zatím prochází zápasy bez ztráty bodů.

Odeslat po každém víkendovém utkání do pondělí 12:00 na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. V případě utkání ve všední den odeslat nejpozději do 24 hodin po skončení utkání