Hejl – Bílý, Buřval, Kučírek, Šubrt, Marek, Kaška, M. Kubelka(C), Motl T., Šilar, Pantsulych, Hašek, Friml, Motl J., Jelínek

Sklenář – Hanus, Doleček, Stejskal (C), Blažek, Havel, Lukach, Vinkler, Švestková, Tomeš, Záliš, Havel, Tyšer, Filip, Nožka, Formánková, Štrumlová, Pšondr

Branky (včetně času)

14. T. Motl, 16. + 45. Bílý, 26. + 30. + 40 Kučírek, 36 Šilar, 60. Kubelka(C)

Průběh utkání

(text)

Po víkendovém volném losu, následovalo vložené středeční 2. Kolo krajského přeboru mladších žáků.

Díky volnému losu, se podařilo doléčit zranění z minulého zápasu kapitánovi M. Kubelkovi. Široký kádr nám zatím hodně pomáhá a nedoléhá tak na nás tíha nedostatku hráčů, protože stále máme 5 hráčů nemocných. Dostávají tím tak více prostoru mladší hráči k nabrání potřebných zkušeností.

Soupeř z Jablonného se s jednou výhrou zatím pohybuje v nižších patrech tabulky, což možná mělo i trochu vliv na náš ospalý a vlažný vstup do utkání. Hráči předpokládali, že se porazí Jablonné nejspíš samo. Naše hra byla plná nepřesností, nedůrazu i nedostatečného pohybu.

Ve 14. Minutě se podařilo T. Motlovi dorazit hlavou do brány odražený balón a šli jsme tak to vedení 1:0. Bylo znát, že z hráčů tím opadla trochu i nervozita v koncovce a začali se více tlačit před bránu a snažili se častěji zakončovat. Výsledkem byl v 16. Minutě druhý gól Š. Bílého. V gólovém přídělu poté pokračoval po individuálních akcích v 26. a 30. Minutě E. Kučírek a poločas jsme tak ukončili za stavu 4:0.

Nástup do druhé půle byl o poznání lepší a hned ve 36. minutě jsme zvýšili na 5:0 M. Šilarem. O 4 minuty později dokončil hattrick E. Kučírek. Hlad po gólech se začal trochu projevovat v častějším tahání míče a hrání sám na sebe. Obraz hry byl ale i tak o poznání lepší než ze začátku zápasu. Druhým vstřeleným gólem Š. Bíleho jsme vedli již 7:0 a střelecký účet uzavřel v 60. Minutě kapitán M. Kubelka. Soupeř se do zakončení dostával velice zřídka a když sólový únik hráče Jablonného vyřešil brankář M. Hejl skokem pod nohy, skóre se zastavilo na 8:0.