Hejl – Bílý, Buřval, Marek, Kučírek, Šubrt, Kaška, M. Kubelka(C), Pantsulych, Pirkl, Motl T., Šilar, Hašek, Jelínek, Straka, Motl J,

Doubek- Šplíchal, Rusyn, Kabrhel, Teplý, Kovář, Dvořák, Horák, Veselík, Tecl, Maiwald, Růžek, Vašek, Částek.

Branky (včetně času)

1. Kučírek, 18. Buřval – 21. Veselík (P) , 52. Růžek

Průběh utkání

(text)

Za krásného nedělního počasí vyrazil tým mladších žáku na hřiště posledního týmu tabulky do Dolního Újezdu. Začátek zápasu se nám povedl, když se v první minutě se prosadil E. Kučírek, který individuálně prošel z rohu hřiště a nekompromisně zakončil (0:1). Po několika velkých příležitostech, které jsme nevyužili se prosadil až v 18.minutě S. Buřval, který dorazil míč do brány z rohového kopu (0:2). Ve 21. minutě, po faulu v pokutovém území, kopal soupeř penaltu, kterou proměnil (1:2) a tak i skončil první poločas.

Druhý poločas opět začal naším náporem, za zmínku stojí třeba krásná střela F. Kašky, která orazítkovala břevno. Bohužel pravidlo nedáš - dostaneš se u nás projevilo a z rychlého brejku Růžek srovnává skóre (2:2). V 60. minutě sice vstřelil svůj 2.gól E. Kučírek, ale pro offside nebyl gól uznán.  Další naše příležitosti bohužel končí mimo bránu nebo v náručí brankáře. V 68.minutě opět po rychlém brejku soupeř trefil tyč. A tak byl i zápas ukončen za nerozhodného výsledku.

Odeslat po každém víkendovém utkání do pondělí 12:00 na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. V případě utkání ve všední den odeslat nejpozději do 24 hodin po skončení utkání