FK Letohrad – Sokol Dolní Újezd 10:0 (6:0)

Góly: Řehák J. 2, Baláš J. 5, Straka J. 2, Kubelka V.

Sestava: Dušek Matouš (B), Baláš Jáchym, Kubelka Matouš, Kubelka Václav(K), Lučynskyj David, Pantsulych Andriy, Marek Milan, Motl Tomáš, Řehák Jaroslav, Straka Jakub, Adamec Daniel, Vician Ondřej, Šubrt Alexandr

V neděli jsme hostili předposlední tým tabulky z Dolního Újezdu. Do zápasu šel náš tým s tím, že si nechtějí nechat utéct začátek zápasu a opět otáčet až v druhém poločase, jako se nám to v posledních zápasech stávalo. Tentokrát se nám začátek zápasu opravdu povedl a již v 5. minutě jsme vedli o dvě branky - oba góly vstřelil J. Řehák. Do konce prvního poločasu ještě stihl dát hattrick J. Baláš a jednou se trefil i J. Straka. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že žádný souboj nevypustíme a dohrajeme zápas ve stejném tempu jako v prvním poločase. Druhý poločas začal podobně jako ten první a už ve 40. minutě jsme přidali další 2 góly (J. Baláš), v 60. minutě se prosadil i kapitán V. Kubelka střelou z dálky. Poslední gól dal v 68.minutě J. Straka a tím uzavřel zápas s dvouciferným skóre.

Naši si tak připisují 3body do tabulky a pojistili si tak 5. místo ve skupině.

Musím pochválit všechny domácí hráče za přístup, bojovnost a předvedenou kombinační hru. Stejně tak chválím soupeře, který se, i přes nepříznivý výsledek, snažil hrát kombinačně.

Další zápas odehrajeme na hřišti v Chocni 1.června od 15:30.