Poslední utkání sezony

Datum: Neděle 16.6.2024

FK Letohrad - Nemošice

Góly: 2* V.Kubelka

Sestava: Daniel Adamec, Matouš Dušek (B), Václav Kubelka, Jáchym Baláš, Alex Šubrt, Matouš Kubelka, Andriy Pantsulych, Jakub Straka, Ondra Vician, Milan Marek, David Lučynskyj, Maty Pirkl

Hrací doba: 2x35min

Do utkání jsme vstoupili s tím, že zkusíme dohnat ztrátu z prvního utkání na půdě soupeře a to i bez několika hráčů, kteří se museli z různých důvodů omluvit. To by však znamenalo vyhrát minimálně o tři góly !

Začátek zápasu probíhal tak, jak jsme si řekli a hráči plnili taktické pokyny. Hra byla poměrně vyrovnaná s šancemi na obou stranách. Po několika neúspěších jsme se dostali pěknou střelou Váši do vedení, avšak ještě do poločasu soupeř dokázal vyrovnat.

V kabině jsme si řekli pár slov s tím, že se pokusíme zápas minimálně vyhrát, ne-li dvojutkání otočit. Bohužel na hřišti už to nebylo úplně tak, jak jsme si představovali. Klukům se nedala odepřít snaha, ale soupeř a teplé počasí bylo proti.

Podařilo se nám dostat druhou brankou Váši do vedení, které jsme bohužel ztratili chvíli před koncem a nedokázali jsme tedy poslední utkání dotáhnout do vítězného konce.

Pro několik kluků bylo utkání v této věkové kategorii poslední, a proto bychom jim chtěli za odvedenou "práci" a snahu poděkovat a popřát mnoho sportovních úspěchů v kategorii následující.

Baláš Petr