Polička - FK OEZ Letohrad 1 : 1 (1:0) Sestava: Satoria - Černohorský, Macek, Faltus, Lorenc - Bednář ( 36.Prokopec ), Dostálek, Procházka, Pokorný ( 60.Strnad ) - Lukeš, Sedlák Branka: 43. Procházka Z hřiště předního mužstva přeboru jsme p?ivezli bod. Vzhledem k Průběhu zápasu jsme však dva body spíše ztratili než jeden získali. O vývoji zápasu sv?d?í pom?r vyložených šancí 8: 1 v náš prosp?ch !! První vyloženou šanci si vytvořil v 11. min Procházka, ale z úhlu brankáře neprostřelil. V 17. min jsme inkasovali z pom?rn? p?ísné penalty - 1:0. Paradoxn? to byla první a zároveň poslední střela domácích mezi tyče. Ve 24. min neproměnil své sólo Lukeš a do poločasu neproměnil další dvě vyložené šance Procházka. Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil a v 43. jsme se do?kali vyrovnání, když se přímo z rohu trefil Procházka - 1:1. V 51. min vystřeli Černohorský a následnou dorážku neproměnil Prokopec. V 59. min krásnou střelu Lukeše vyrazil domácí brankář. Z následného rohu přišla další neprom?n?ná šance v podání Sedláka. Dv? minuty před koncem mohl rozhodnout Dostálek, ale chyb?l mu klid v zakončení. Za předvedený výkon, který ocenili i domácí diváci, zaslouží pochvalu celé mužstvo. P?ísp?v?k dodal: Luděk Šedivý