FK OEZ Letohrad - Moravská Třebová 2 : 1 (2:1) Sestava: Satoria - Černohorský, Macek, Faltus, Lorenc - Bednář ( 63.Strnad ), Dostálek, Procházka, Pokorný ( 67.Filip ) - Sedlák ( 69.Gello ), Lukeš Branky: 10. Sedlák, 21. Bednář Velmi cenné vítězství nad střelecky nejproduktivn?jším mužstvem soutěže. Hosté se v Letohradě prezentovali fotbalem založeným na rychlých brejcích a důrazem v osobních soubojích, místy na hran? fair play. Ke cti našich hráčů slouží, že se nenechali vyprovokovat a zápas zvládli a dotáhli do vítězného konce. Již v 10. min líznul Sedlák Procházk?v roh do sítě - 1:0. Naše vedení vydrželo jen do 17 min. , když hosté z brejku vyrovnali. Naštěstí v 21. min se jak přes kopírák opakovala situace z 10. min a Procházk?v roh usm?rnil do sítě Bednář - 2:1. Do konce poločasu jsme šance Procházky a Lukeše neproměnili, naopak šanci hostů skv?le zneškodnil Satoria. Do druhého poločasu jsme vstoupili velmi aktivně, ale bohužel své vyložené šance neproměnili Lukeš, Bednář a Černohorský. Hosté mohli vyrovnat po chybném rozehrání Satorii, ale ten své zaváhání napravil. Záv?r zápasu jsme zvládli takticky na jedni?ku a zasloužené vítězství již uhájili.