FK OEZ Letohrad - FK Pardubice B 2 : 1 (1:0) Sestava: FK OEZ Letohrad: Satoria - Černohorský, Macek, Dostálek, Strnad ( 62.Filip ) - Bednář, Lorenc, Procházka, Pokorný - Lukeš ( 40.Sedlák ), Prokopec ( 50.Faltus ) Branky: 28. Bednář, 38. Prokopec Karty: 45. Procházka - ?K Zasloužené vítězství nad předním celkem tabulky. Mužstvo zápas zvládlo i přes to, že tém?? celý druhý poločas hrálo bez vylou?eného Procházky Zápas, hraný za neustálého dešt?, začal oboustrann? opatrně. Až v 15. min vybojoval míč Lukeš, ale následnou koncovku v samostatném úniku nezvládl. Další dobré střely Procházky, Lorence a Macka brankou neskončili. V 28. min zatáhl po levé straně míč Pokorný a z jeho následného centru dorazil míč do sítě Bednář - 1:0. Vyšel nám úvod druhého poločasu a když v 38. min po střele Lukeše, dorazil míč do sítě, svým premiérovým gólem Prokopec, zdálo se být rozhodnuto - 2:0. Jenže v 45. min byl b?hem minuty po dvou žlutých vylou?en Procházka a soupeř začal hrát přesilovku. Tu hosté využili v 59. min, když z malého vápna p?ekonali Satoriu - 2:1. Zbytek zápasu naše obrana, dirigovaná Mackem, již soupeře do šance nepustila a tak tři body z?stali po zásluze v Letohradě. Komentá? dodal: Luděk Šedivý