Třemošnice - FK OEZ Letohrad 2:2 (1:0) Sestava: Wendl - Černohorský, Macek, Faltus ( 62.Filip ), Lorenc - Strnad ( 38.Prokopec ), Dostálek, Procházka, Pokorný - Sedlák ( 45.Huška ), Lukeš Branky: 62. Procházka, 64. Lukeš V zápase proti poslednímu mužstvu tabulky jsme propadli jak výsledkov? tak především hern?. Vzhledem k vývoji zápasu m?žeme být nakonec rádi za bod. A? byli hráči celý týden upozor?ování, aby soupeře nepodcenili, přesto k zápasu p?istoupili až příliš bezstarostn?. Úvodní šanci zápasu měl již v 5. min po centru Pokorného Strnad, ale míč si ve vyložené šanci nezpracoval. Poté se již začali osmělovat domácí a v 17. min udeřilo. Domácí útočník si až příliš snadno poradil s Faltusem a Mackem a z úhlu prostřelil Wendla - 1:0. Do konce poločasu jsme si sice vytvořili převahu, ale bez zakončení. Po poločasové bou?ce jsme v druhém poločase p?idali, ale hned v 42. po akci Procházky a Pokorného svou šanci neproměnil Prokopec. A tak přišel trest, v 51. min po rychlém brejku a skrumáži před naší brankou se podruhé prosadili domácí - 2:0!! Nakonec jsme však zachránili alespo? bod. Nejd?íve v 62. min Procházka z trestného kopu z 30 metrů snížil a hned za dvě minuty Lukeš střelou z vápna vyrovnal. Záv?re?ný nápor a sérii roh? již domácí p?ežili. Za sv?j výkon si pochvalu zaslouží pouze oba mladší žáci Petr Prokopec a Pavel Huška. Komentá? dodal: Luděk Šedivý