FK Letohrad - Jablonné nad Orlicí

Výsledek (poločas utkání)

5:3

Sestavy FK LETOHRAD

Lučynskyj A. - Řehák, Hrabáček, Fišer, Třetina - Pacholíková, Šulc, Gregor Krejsa – Huška, Kalousek, Adamec, Lučynskyj D., Straka

Sestavy JABLONNÉ nad Orlicí

Štrbík – Černohous, Klejch, Švestka, Maurer, Štruml, Němeček, Málek, Novák, Poláček, Schonová, Sklenář, Poláček, Klášterecký, Hejná, Hubálek, Vaníček

Branky (včetně času)

8. Černohous (vlastní), 20. Kalousek, 22. Huška, 28. Gregor, 42 Huška – 1. Švestka, 40. Maurer, 69. Švestka

Průběh utkání

(text)

Soupeř z Jablonného měl raketový nástup do zápasu a hned v první minutě využil naši nekoncentrovanost a šel do vedení 0:1. Poté jsme převzali iniciativu my a na branku hostů se valil útok za útokem. Do poločasu jsme po pěkných kombinacích skórovali celkem 4x. Po vlastní brance hostů se postupně prosadili Jirka Kalousek, Matěj Huška a Alex Gregor. Hráči z Jablonného ještě před hvizdem rozhodčího stačili upravit na 4:2 a za toho stavu se odcházelo do šaten.

Druhý poločas jsme začali výborně. Matěj Huška svým druhým gólem v zápasu posunul skóre na 5:2 a vypadalo to, že si hráči Jablonného

odvezou vyšší příděl. Bohužel pro nás, brankostroj se v tu chvíli zadrhl (možná díky uspokojení z výsledku) a také díky velmi dobrému brankáři hostů Štrbíkovi. Naše lehkovážnost vyvrcholila v 69. minutě, kdy nedorozumění naší obrany využil Švestka a změnil stav skóre na 5:3. Utkání se za tohoto stavu už pouze dohrávalo. Pro nás výsledek dobrý, ovšem hraje se až do konce, z čehož se musíme pro příště poučit. Další zápas hrajeme opět na domácím trávníku, a to v neděli 15. 9. od 9:30, kdy hostíme výsledkově nečitelný tým z Vysokého Mýta.