FK LETOHRAD x FO Lanškroun

Výsledek (poločas utkání)

5:2 (0:2)

Sestavy FK LETOHRAD

Vician - Krejsa, Hrabáček, Fišer, Třetina - Šulc, Makar, Gregor, Straka - Huška, Kalousek, Pacholíková, Řehák, Adamec

Sestavy FO LANŠKROUN

Branky (včetně času)

Huška 3x, Gregor, Šulc

Průběh utkání

(text)

První domácí utkání jsme zvládli, ale výhra se nerodila vůbec snadno. V prvním poločase jsme se nastěhovali

na polovinu hostů, ale slibné příležitosti, které jsme měli, brankou neskončily. Hosté nám dali lekci z produktivity,

kdy oba jejich střelecké pokusy skončily v naší síti. Poločas tedy vyzněl 0:2 pro tým z Lanškrouna.

Do druhé půle jsme šli s odhodláním výsledek otočit a první krok jsme udělali po minutě na hřišti. Centr ze strany

uklidil do "prázdné" Matěj Huška 1:2. Mezi 50. a 56. minutou Matěj zkompletoval hatrick a rázem jsme vedli 3:2.

Poté se prosadil velmi dobře hrající Lexa Gregor a po jeho trefě soupeř odpadl. Poslední slovo si vzal Ben Šulc

a my se mohli radovat ze zaslouženého vítězství v poměru 5:2. Všichni hráči zaslouží pochvalu za to, že po

nepříznivém stavu v poločase nesložili zbraně, pořádně zabrali a utkání nakonec zvládli na výbornou.

Stínem utkání bylo vážné zranění Jardy Makara, který utrpěl, v nezaviněném souboji, zlomeninu lýtkové kosti.

Přejeme mu rychlé uzdravení a návrat na fotbalové trávníky.

Příští zápas hrajeme opět doma a to ve středu 11.9. od 15:30 proti Jablonnému nad Orlicí.