FK Letohrad – FK Česká Třebová

Výsledek (poločas utkání)

6:4 (2:1)

Sestavy FK LETOHRAD

Vician - Řehák, Hrabáček, Lučynskyj A., Třetina - Moravcová, Šulc, Huška, Krejsa – Fišer, Kalousek, Straka, Pacholíková, Lučynskyj D.

Sestavy FK Česká Třebová

Kebrle – Jansa, Keprt, Valenta, Štěpánek, Hildebrand, Frnka, Lengal, Prykhodko, Nadtochyi, Chadima, Veselá, Bohnadov, Kosár, Pietkiewicz, Šidnelka

Branky

14. Moravcová, 24. Krejsa, 44., 56., 80., Fišer, 68. Šulc – 38., 73. Keprt,

53., 74. Hildebrand

Průběh utkání

Na náš trávník přijel zatím nejlepší soupeř a hned od úvodu utkání začal

diktovat tempo hry. Do 10. minuty utkání jsme čelili několika rohům a závarům před naší brankou. Poté se utkání pomalu začalo lámat. Ve 14. minutě skórovala Natka Moravcová a my byli konečně ve hře 1:0. Za deset

minut, po pěkně akci z levé strany, se parádně trefil Dan Krejsa 2:0. Hosté se sice snažili, ale tutovky jsme zahazovali my. V posledních pěti minutách prvního poločasu jsme si začali komplikovat situaci a jenom štěstí a důraz našich obránců nepřinesl korekci skóre. K té nakonec stejně došlo, kdy jsme

neodkopli jednoduchý míč, což potrestal Keprt 2:1.

Druhý poločas jsme přidali na tempu a přesnosti, z čehož pramenily další

branky v soupeřově síti. Nejprve se trefil Jenda Fišer 3:1. Poté si na chvilku vzali slovo hosté, kdy snížili na rozdíl jednoho gólu Hildebrandem 3:2. V tu chvíli jsme zapnuli a navýšili náš náskok až na 5:2 (1x Fišer a 1x Šulc). Hosté nesložili zbraně a během minuty, dvěma slepenými góly zadělali na drama 5:4. To v 80. minutě odmítl svou třetí brankou Jenda Fišer a upravil na konečných 6:4. Utkání skončilo divokým výsledkem, zároveň však zaslouženou výhrou našich barev. Všichni hráči zaslouží pochvalu za bojovnost a týmového ducha.

Příští utkání hrajeme ve středu 2. 10. ve 14:45 na domácím hřišti proti béčku Vysokého Mýta.