Moravská Třebová – FK Letohrad

Výsledek (poločas utkání)

3:5 (3:2)

Sestavy FK LETOHRAD

Dušek - Kubelka, Hrabáček, Lučynskyj A., Straka - Moravcová, Řehák, Třetina, Krejsa – Fišer, Huška, Pacholíková, Lučynskyj D., Šilar

Sestavy Moravská Třebová

Valenta – Hnátek, Jachan, Kováč, Langmajer, Novotná, Dvořáček, Jarmar, Nečasová, Kašický, Ošťádnický, Egle, Beránek, Sýkora, Bodiš, Daul, Černý

Branky

8. Jachan, 14., 16. Hnátek – 7., 57., 74. Fišer, 28. Huška, 49. Řehák

Průběh utkání

Vyválčené vítězství, tak by se dalo, v krátkosti, shrnout utkání plné zvratů.

Na velmi těžkém terénu, který byl na náhradním hřišti v Moravské Třebové, jsme začali dobře. V 7. minutě utkání jsme se ujali vedení brankou Jendy Fišera 0:1. Domácí srovnali po trestném kopu Jachanem 1:1. Slabší úsek utkání jsme si vybrali mezi 14. a 16. minutou utkání, kdy nám domácí, po dvou brejcích Hnátka, odskočili o dvě branky 3:1. My jsme nesložili zbraně a do poločasu jsme stihli snížit Matějem Huškou 3:2. Do druhého poločasu nastoupilo 11 válečníků, zjednodušili jsme hru a utkání po brankách Járy Řeháka a Jendy Fišera (2x) dovedli do vítězného konce. Pánové a dámy, smekáme klobouk, takto se bojuje!!

Nyní nás čeká domácí dvou zápas. Ve středu 9.10 od 16:00 druhé kolo poháru s Lanškrounem a v neděli 13.10 od 9:30 s Chocní.