Litomyšl/České Heřmanice – FK Letohrad

Výsledek (poločas utkání)

1:1 (1:1)

Sestavy FK Letohrad

Dušek - Straka, Hrabáček, Lučynskyj A., Třetina -  Řehák, Huška, Šulc, Krejsa – Fišer, Kalousek, Pacholíková, Moravcová, Pantsulych

Sestavy Litomyšl - ČH

Tměj – Hošek, Krsek, Bečička, Lo Re, Tobek, Klušoňová, Šaroun, Růžička, Holec, Kotyza, Dlouhý, Řehák, Džbánek, Hubinka

Branky

17. Tobek – 29. Fišer

Průběh utkání

Pálení tutovek a výborný výkon domácího brankáře Tměje nás stálo dva body v utkání s posledním týmem tabulky. V prvních deseti minutách si na domácím gólmanovi postupně vylámali zuby Jenda Fišer, Jirka Kalousek a Jarda Řehák. Domácí se do hry dostávali dlouhými nákopy a auty. Po jednom z nich se ujali vedení, kdy našeho brankáře přeloboval Tobek 1:0. Naše střelecká nemohoucnost pokračovala dál až do 29. minuty, kdy Jenda Fišer, po blafáku Tmějovi, srovnal na 1:1. Takto skončil první poločas.

Do druhého jsme nastoupili s odhodláním překlopit výsledek na naši stranu, ovšem opět jsme pouze trefovali domácího brankáře, nebo střely létaly mimo branku domácích. Ti se z ojedinělého protiútoku málem dostali do vedení, kdy domácí hráč netrefil ze tří metrů naši odkrytou branku. Postupem času našim hráčům začaly téct nervy, z čehož pramenilo několik žlutých karet za komentář hry a také jedna červená pro našeho kapitána. Utkání jsme

dohrávali v deseti, avšak stále jsme se tlačili za vítězným gólem. Nejblíže k němu měl Ťoma Lučynskyj, kdy z trestného kopu krásnou ranou trefil břevno domácí branky.

Zápas skončil dělbou bodů, kdy určitě spokojenějším týmem byl ten domácí.

Příští zápas hrajeme doma, kdy v neděli 27. 10. od 9:30 hostíme v sousedském derby tým ze Žamberka.