FK Letohrad – Choceň

Výsledek (poločas utkání)

2:4 (1:2)

Sestavy FK Letohrad

Vician - Pantsulych, Hrabáček, Lučynskyj A., Třetina - Moravcová, Řehák, Huška, Krejsa – Fišer, Kalousek, Pacholíková, Šilar

Sestavy Choceň

Stejskal – Zmykalo, Matouš, Čapek, Nedvěd, Malíř, Prášek, Janeba, Zach, Putnar, Tupec, Fencl, Kostur, Kroupa, Petruželka

Branky

12., 74., Zmykalo, 24., 60., Prášek – 19. Fišer, 68. Kalousek

Průběh utkání

Ve vyrovnaném utkání, hraném za stálého deště, jsme od začátku tahali za kratší konec provazu. Hned z první šance soupeře, jako již poněkolikáté v sezóně, jsme inkasovali. Prosadil se hostující Zmykalo 0:1.  Nám se podařilo vyrovnat Jendou Fišerem, kdy si slabší chvilku vybral hostující brankář Stejskal 1:1.

Ve středu pole hráli za soupeře dva urostlí hráči, kteří nám svým silovým pojetím dělali velké problémy. Místo toho, abychom se snažili soupeře rozběhat kombinací po zemi, uchylovali jsme se často k nakopávaným míčům, které bez větších problémů sbírala choceňská obrana. Hosté šli po pumelici Práška ve 24. minutě opět do vedení 1:2. Takto skončil poločas.

Druhý jsme začali o poznání lépe, začali kombinovat a zatlačili hosty do defenzívy. Srazila nás ovšem zbytečná branka z trestného kopu, kdy jsme nezvládli postavení naší zdi a v tomto případě si vybral slabší chvilku náš brankář 1:3. Pokračovali jsme v rychlých kombinacích a jenom nepřesná koncovka nás stála snížení. V 68. minutě utkání jsme po rychle rozehraném rohovém kopu hosty vymotali v jejich vápně tak, že pro Jirku Kalouska již nebylo složité míč zasunout tváří v tvář Stejskalovi 2:3. Když jsme se nadechovali k závěrečnému náporu, přišel rohový kop hostů, velký zmatek v naší obraně a gól v naší síti 2:4. Na víc jsme se, bohužel, nezmohli.

Makali jsme, bojovali, ovšem laciné góly, které jsme inkasovali, nedovolily pomýšlet na bodový zisk.

Příští utkání hrajeme 20.10. v Litomyšli.