Letohrad x Polička/Bystré

Výsledek (poločas utkání)

5:2  (2:1)

Sestavy FK LETOHRAD

Pavlík – Hottmar(61.Jurajda), Třetina(45.Kulhánek), Krejčí, Halbrštát, Stejskal(80.Švercl D.), Adamec, Gregor,(61.Novák), Mlynář(71.Nastoupil), Vávra(61.Sladký), Švercl J.

Sestavy 1.FC Žamberk

Jandera- Báča, Dospěl, Libra(64.Bureš), Novotný, Pohl, Šudoma, Dostál, Dvořáček, Pospíšil, Simajchl

Branky (včetně času)

39.61.64. Mlynář, 7.48.Stejskal

Průběh utkání

(text)

Ve druhém kole jsme na domácím hřišti přivítali mužstvo z Poličky/Bystré. Houževnatý soupeř z vrchoviny se prezentoval dobrým a přímočarým fotbalem, který nám hlavně v prvním poločase dělal nemalé problémy. Sice jsme se ujali brzkého vedení, ale soupeř brzy vyrovnal. Až v závěru poločasu se nám podařilo opět výsledkově odskočit. První poločas pro nás skončil 2:1. Nutno říci, že nás několikrát podržel brankář. Druhý poločas už byl z naší strany lepší. Převzali jsme iniciativu zápasu a od 60.min. jsme soupeře takřka k ničemu nepustili a zaslouženě jsme vyhráli 5:2. Hattrickem se tentokrát blýsknul Mará Mlynářů. Ve středu Vás zveme od 17:30 na dohrávku utkaní, kdy na domácím hřišti přivítáme mužstvo z Dolního Újezdu.