DOROST - Select Krajský přebor dorostu U19 - skupina B

Výsledek (poločas utkání)

2:1  (1:1)

Sestavy FK LETOHRAD

Pavlík(45.Uhlíř) – Hottmar(58.Hejzlar), Třetina(45.Jurajda), Krejčí, Halbrštát, Stejskal(90.Kulhánek.), Adamec, Gregor,(58.Nastoupil), Mlynář(71.Novák), Vávra(61.Sladký), Švercl J.

Sestavy 1.FC Žamberk

Opiela – Havran, Kala, Vosmek, Kočí, Flídr, Mokrejš, Křivka, Rejman, Kmošek, Ropek

Branky (včetně času)

30.Gregor, 52. Mlynář

Průběh utkání

(text)

V dohrávce kola jsme ve středečním podvečeru hostili hostující Dolní Újezd. Utkání jsme začali velmi dobře a ve velkém tempu v první čtvrthodině jsme si připravili mnoho gólových příležitostí, ale v koncovce jsme byli nepřesní, až zbrklí. Až po půl hodině hry jsme zvládli precizně brejkovou situaci a skoré se poprvé měnilo. Střelcem byl Gregor. Bohužel vedení vydrželo jen pár minut a soupeř z ojedinělé šance udeřil a do poločasu se šlo za nerozhodného stavu.  Ve druhém poločase jsme si řekli, že musíme být trpělivější a kvalitnější v poslední třetině hřiště. To se nám z kraje poločasu podařilo a po krásně individuální akci se prosadil Mlynář. To vydrželo až do závěrečného hvizdu. Chválím oba týmy za předvedenou hru i nasazení. V dalším zápase zajíždíme do České Třebové.

Představení hráčů - Dorost U19

• Ondřej Kulhánek