DOROST - Select Krajský přebor dorostu U19 - skupina B

Výsledek (poločas utkání)

0:2 (0:1)

Sestavy FK LETOHRAD

Pavlík– Gregor(70.Vinkler), Hejzlar(70.Hottmar), Vávra, Halbrštát, Stejskal(90.Kulhánek) Adamec, Třetina, Vítek(30.Švercl,60.Novák), Švercl J.(70.Sladký)

Sestavy Moravská Třebová

Sýkora- Kroupa, Čonka, Weinlich, Vavřín, Škrabal, Vlček, Sotolář, Frolo, Bombera, Dospival

Branky (včetně času)

17.Vávra, 93. (Vlastní)

Průběh utkání

(text)

Na další venkovní utkaní v anglickém režimu jsme zajížděli do Moravské Třebové. Věděli jsme, že soupeř bude nepříjemný, hlavně v osobních soubojích, což se hned na začátku utkání projevilo. Musím konstatovat, že jsme byli oproti předešlému utkaní trpěliví, co se projevilo i na vedoucí brance Vávry. Od té doby jsme měli zápas takřka pod kontrolou. Soupeř hrozil pouze z dlouhých nákopů, se kterými si naše obrana zdárně poradila. Bohužel nás dnes trápila koncovka a výsledek skončil jen o dvě branky. I tak kluky chválím za dobře odpracovaný zápas. Další nás čeká doma 5.10. od 10:15, kdy na domácím hřišti hrajeme derby s Jablonném nad Orlicí.

Představení hráčů - Dorost U19

• Jiří Švercl