DOROST - Select Krajský přebor dorostu U19 - skupina B

Výsledek (poločas utkání)

1:0  (0:0)

Sestavy FK LETOHRAD

Pavlík– Gregor(70.Vinkler), Hejzlar, Vávra, Halbrštát, Stejskal, Adamec, Třetina, Hottmar(45.Kulhánek), Novák(80.Švercl D.), Švercl J.

Sestavy 1.FC Žamberk

Malý – Hamřík, Švarc, Nagy, Pospíšil, Prekop, Kylar, Jánský, Kollert, Čížek, Popelář

Branky (včetně času)

Průběh utkání

(text)

Zápas se mě těžko hodnotí. První půle z naší strany byla hodně nepřesná a pomalá, soupeř hrál v hlubokém bloku, což nám při zakládáním útoku dělalo problém. Když už jsme překonali blok, tak jsme nebyli dostatečně kvalitní v poslední třetině hřiště. Druhý poločas z naší strany byl lepší, ale kýžené branky jsme se nedočkali. Chyběla nám větší kvalita v určitých momentech utkání. Soupeř z jedné akce v závěru utkání potrestal náš nedůraz ve vápně. Dnes nám nebylo přáno a je potřeba dál pracovat. Takové zápasy jsou a budou. Je to dobrá zkušenost do dalších zápasů.

Představení hráčů - Dorost U19

• Tomáš Halbrštát