FC Skuteč – FK OEZ Letohrad B 1:3 (1:1) Dne 3.9. 2008

Sestava: Pěnička – Hynek, Valta, Peřina, Melichar – Kříž, Kvapil, Řehák, Uhlíř (87. Svoboda J.) – Černohous (65. Svoboda T.), Remeš

Branky: 42. Kvapil (p.), 68. a 77. Svoboda T.

Letohradská rezerva splnila povinnost a přivezla tři bodu ze Skutče. K výhře se protrápila, když již v 7. minutě prohrávala 1:0. Do poločasu stihl vyrovnat Kvapil, jenž ve 42. minutě proměnil pokutový kop 1:1. Ve druhém poločase chtěli hosté strhnout vítězství na svou stranu, ovšem branka domácích jako by byla očarovaná, když Černohousova střela rozezvučela tyč a Uhlířův centr zastavilo břevno. Rozuzlení přineslo střídání Tomáše Svobody, kterému stačila minuta aby prchl domácím obráncům, kteří ho zastavili jen za cenu faulu. Z následné standartní situace trefuje Valta zeď a následný roh přetavil ve vedoucí branku Svoboda 1:2. Hosté se na chvilku stáhli a jen zázračný zákrok Pěničky je zachránil od vyrovnání. V 85. minutě předložil Peřina míč Svobodovi a jeho střela zapadla za tyč bezmocného Hrubého 1:3.