SK Rozhovice, z.s. - FK LETOHRAD, z.s. „B“   4 : 0 (3 : 0)

Branky: 1. Stejskal, 12. Vaško, 31. Holeček Vojtěch, 89. Holeček Filip.

ČK: 0 : 0

SK Rozhovice, z.s.:  Kudláček - Holeček Vojtěch (58. Holý), Stejskal, Vaško K), Voženílek ( 75. Holub Martin), Kopp ( 80. Kostinec), Fedor, Dvořák,

Holeček Filip, Žalud (85. Bačkovský).

FK LETOHRAD, z.s. „B“:    Kalousek – Kristián Zeman, Vencl, Švercl (67. Šantrůček), Štusák, Škorpil, Martin Chládek (58. Halberštát), Klímek,  Hauf, Javůrek, Filip (K) ( 77. Mařík).

V sobotu odpoledne, souběžně s A-týmem, jsme v 8. kole 1.A třídy zajížděli na hřiště do Rozhovic. Jak utkání viděl náš trenér František Zeman.

V sobotu jsme sehráli těžké utkání v Rozhovicích. Věděli jsme, že soupeř bude kvalitní, vždyť v jeho kádru je několik hráčů z Chrudimského B týmu. Za mě největší favorit celé soutěže. Soupeř na nás vlétl hned od první minuty. Než jsme se stačili rozkoukat, tak hned v první minutě prohráváme 1:0. Soupeře to nakoplo a od samého začátku nás zatlačil na naši polovinu. Soupeř hrál jednoduše na jeden dva doteky a byl neustále v pohybu. Z toho pramenily naše chyby které soupeř trestal.

Druhý poločas byl z naší strany o mnoho lepší. Byli jsme odvážnější, zlepšili jsme pohyb, a lépe jsme kombinovali. Postupně jsme se tlačili více k domácí brance. Bohužel ve finální fázi nám chyběla větší kvalita. Za druhý poločas chválím kluky, že to nezabalili a předvedli, že i my fotbal hrát umíme.

V neděli 5.10. dopoledne nás čeká soupeř Opatovice nad Labem, toho času třetí tým tabulky.