Letohrad 1 - Česká Třebová
6:1 (1:0)
Góly: 2x Zajíček, 3x Hanzl, Novotný
Soupiska: Loufek, Faltus, Veselý, Zajíček, Novotný, Hanzl, T. Sedláček

První minuty jsme sice tlačili, ale do koncovky jsme se nedostali. V páté minutě si pro faul došel Zajda, který se ujal i přímého kopu. Skvělá střela skončila těsně vedle tyče. Do poločasu jsme stále tlačili, ale branku jsme moc neohrozili. Před koncem poločasu utekl Roman obráncovi a přihrál na Jirku, který nás poslal do vedení 1:0. Druhý poločas jsme začali hned více aktivně a šli do koncovky. Felix prudkou střelu umístil do náruče gólmana. O minutu později se znovu prosadil Jirka a o tři minuty později uklidil míč za záda gólmana Felix. Po rozehrávce soupeře si našel míč Zajda, který sólo přes celé hřiště zakončil smolnou střelou doprostřed brány a tedy i do náruče gólmana. Soupeř si vyčíhal vytažení náší obrany a přihrávkou před naši bránu snížil na 3:1. Ve 25. minutě jsme si vybojovali penaltu a Zajda navýšil na 4:1. Našim to vlilo krev do žil a ožili ještě více. Do konce utkání přidali góly ještě Zajda a Jirka. Jirka si tedy vystřelil první dnešní hattrick.

Letohrad 2 - Česká Třebová
8:2
Góly: 3x Šubert, Sedláček, Torchuk, Sklenář, 2x Hašek
Soupiska: Torchuk, Malínek, Hašek, Sklenář, Š. Sedláček, Motl, Šubert

Zápas začal opatrně z obou stran - strany se spíše opatrně „oťukávaly“. V případných šancích jsme se nebyli schopni prosadit. První gól z nás sejmul nervozitu a začalo se nám dařit i v koncovce. Postupem času jsme více a více soupeře přehrávali. Druhý poločas byl již celý v režii Letohradu až na dvě obdržené branky, kdy soupeř přeskočil naše hráče a v obou případech se trefil pod břevno. I tak ale druhý poločas byl pod naší kontrolou a herně probíhal (většinou) tak, jak si trenér představuje. Celý tento zápas jsme bojovali i s počasím, kdy hustě pršelo a hřiště se stávalo víceméně polem. To se pak projevilo hlavně v dalších zápasech i když v těch už nepršelo.

2. zápas

Moravská Třebová - Letohrad 1
2:8 (1:3)
Góly: 4x Jirka, 3x Zajda, Motl
Soupiska: Loufek, Faltus, Veselý, Zajíček, Motl, Hanzl, T. Sedláček

Hned od první minuty jsme měli obrovský tlak. Jirka se dostal do šance, ale neprotlačil přes gólmana. Ve čtvrté minutě po krásném autu se Jirka ocitl před gólmanem, ale opět trefil přímo jeho. Ještě ve stejné minutě se konečně prosadil a ujali jsme se vedení 0:1. Jirka byl při chuti a o minutu později skvělou šanci zakonči opět střelou do brankáře. Zajda si naběhl zleva na střed a pěknou střelu poslal těsně vedle tyče. Těsné vedení nám nestačilo a z fotbalu jsme měli stále více, ale chybělo nám štěstí. Až v osmé minutě se znovu prosadil Jirka a nakročil ke druhému dnešnímu hattricku. Soupeř ale utíkal a také se prosadil na 1:2. Třináctá minuta ale byla šťastná pro Zajdu, který navýšil na 1:3. Druhý poločas začal šancemi na obě strany. Ve dvacáté minutě si nakročil k hattricku i Zajda a dali si souboj s Jirkou, kdo bude rychlejší. Jirka měl více štěstí a o minutu později získal druhý hattrick (1:5). O dvě minuty přidal další gól na 1:6. Honza si zezadu začal už také více dovolovat a více se vytahovat směrem dopředu. Ve 26. minutě se opřel do míče a skvělou střelou navýšil na 1:8. Zajda se dočkal ve 27. minutě, kdy si vystřelil také hattrick. V poslední minutě soupeř snížil na 2:8.

Moravská Třebová - Letohrad 2
1:12
Góly: 3x Malínek, 3x Šubert, 3x Sedláček, 2x Sklenář, Torchuk
Soupiska: Torchuk, Malínek, Hašek, Sklenář, Š. Sedláček, Novotný, Šubert

Na to, že soupeř byl vzrůstově vyšší, tak jsme hřiště i hru plně ovládli. Ke konci zápasu již soupeř nemohl ani rozehrát, protože naši vše vystihli a tyto získané šance dotáhli až do soupeřovy branky. V tomto zápase, kde jsme měli více času, hráči předvedli své individuální schopnosti a ukázali, jak umí kličky i kombinační myšlení. Pro oko diváka (i fandícímu soupeři) toto utkání muselo být zážitkem po stránce fotbalového umění. Totálně jsme soupeře „přejeli“ a zasloužili se o velký brankový rozdíl.

3. zápas

Lanškroun - Letohrad 1
1:7 (0:2)
Góly: 3x Jirka, 4x Motl

Poslední dnešní zápas, pro nás navíc druhý zápas za sebou. Honzík byl po minulém zápase při chuti od začátku. Hned na začátku využil své síly v noze a prudkou střelu poslal na bránu. Opět ale do soupeřova brankáře. Náš další tlak nám získal rohový kop. Honza ho skvěle kopl a Jirka zkusil hlavičku. Obránci ale míč zachytili. Honza několikrát utekl na soupeřovu polovinu a z pravé strany zkoušel štěstí z dálky. Míč ale vždy končil dva metry od brány. V 8. minutě prostrčil míč vedle brány Jirka a získal vedení na naši stranu (0:1). Roman se dostal do dobré šance, ale střílel vedle. V 10. minutě navýšil opět Jirka (0:2). Druhý poločas naši zařadili vyšší rychlost a i více pressovali soupeře. V 17. minutě jsme rozehrávali roh. Netradičně šel rozehrát Jirka a s přehledem nahrál Honzovi, který poslal skvělou střelu vedle tyče (0:3). Hráli jsme hlavně my a naše aktivita přinesla své ovoce. Honza poslal nahrávku na Jirku, který dostal míč až za brankovou čáru a tím si vystřelil dnešní třetí hattrick. Honza se opět začal více vytahovat a vykopl si druhý gól v utkání (0:5). Dále jsme tlačili, ale soupeřovi se povedlo snížit na 1:5. Ve dvacáté páté minutě po autu utekl Honza, kterému to dnes lepilo a další svou prudkou střelou si získal svůj hattrick (1:6). Do konce zápasu ještě navýšil na 1:7. Vyhráli jsme tedy zaslouženě i dnešní třetí utkání. Obrovský respekt před dětmi za bojovnost a nasazení v dnešním psím počasí. První místo je zaslouženou odměnou.

Lanškroun - Letohrad 2
6:2
Góly: Sklenář, Šubert

Jeden z nejsilnějších soupeřů v aktuálním ročníku. Na turnaji 100% nejlepší. Pro nás navíc druhý zápas v řadě bez možnosti odpočinku mezi zápasy. Začátek zápasu byl vcelku vyrovnaný, ale na našich hráčích byla vidět únava z minulého utkání ale i nervozita ze silného soupeře. Nedařila se nám rozehrávka a už v páté minutě jsme dostali již první ze tří vlastních gólů v tomto utkání. Tyto nešťastné rozehrávky i vlastní góly jen nastartovaly soupeře k ještě většímu tlaku. Soupeř měl naopak štěstí a „co kopli, to spadlo do sítě“. U nás jsme se na každý gól obrovsky nadřeli a i trefovali tyče, kdy se odražený míč kutálel pouze po brankové čáře. Soupeř byl určitě lepší a silnější, ale my jsme si také vybojovali několik šancí, které měly skončit gólem. Skóre by pak vypadalo více vyrovnaně i když soupeř zaslouženě vyhrál. Za odehrání takto těžkého turnaje musíme všechny hráče pochválit za předvedený výkon. Poděkování patří i přihlížejícím rodičům za pomoc a podporu hráčů.