Hejl - Bílý, Buřval, Marek, Šubrt, Šilar, Kučírek, Kaška, Kubelka (K), Pantsulych, Pirkl, Motl T., Lučynskyj D., Hašek, Hála, Jelínek

Sestava Lanškroun:

Krátký – Šťastný, Chadima, Stach, Žirovnický, Rufer, Peroutka, Přívratský, Veselý, Válek, Lengal, Vencl, Huryta, Šmíd, Štarman, Martoschuk, Obadálek, Říha

Branky: -  – 17. Chadima, 31. Chadima

V neděli 29.9. dorazil vedoucí tým tabulky, který ve svých doposud odehraných 5. utkáních neztratil ani bod. Očekávali jsme tedy kvalitního soupeře a to se také potvrdilo.

Na začátku utkání se nám dařilo se soupeřem držet krok a šance se střídali na obou stranách. Nejdříve zahrozili hosté ze Třebové, kdy se z mely před brankou objevil míč z ničehonic břed naším brankařem, ale ten nás podržel a míč lapil do rukavic. Za pár minut následovala asi naše největší šance v utkání, kdy za vápnem pěkně vystřelil Š. Bílý, brankář dokázal střelu pouze vyrazit, ale dobíhající F. Kaška trestuhodně zamířil vedle. A jak to bývá, nedáš dostaneš. Za dvě minuty se podařilo hostům skórovat z přímého kopu zhruba 20 metrů od brány, kdy míč nešťastně proklouzl našemu gólmanovi a skončil v síti – 0:1.

Zkusili jsme odpovědět, ale střely A. Pantsulycha z 25m a také Š.Bílého bohužel skončily mimo bránu. Dát gól se nepodařilo ani z pěkné střely M.Hály o chvilku později. Následoval tedy další trest a to ze zahraného rohového kopu, kdy se hlavou prosadil, podruhé v zápase T.Chadima. Na konci poločasu ještě zahrozil po průniku z křídla E.Kučírek a po následné sérii rohů na straně hostů byla první půle ukončena.

Druhý poločas již nabídl méně šancí na obou stranách a to tedy i bohužel na té naší. Za zmínku stojí trestný kop na straně hostů v 50. minutě, který však mířil nad a trojí jakási šance E. Kučírka -  střela z vápna, brejk a nakonec tresťnák, který brankář hostů vyrazil nad.

Hostům tento průběh a výsledek naprosto vyhovoval a podle toho utkání doběhlo také do svého závěru.

Již po několikáté jsme doplatili na nedůraz a nemohoucnost v koncovce a to se také odráží na bodovém zisku a postavení v tabulce. Toto se budeme snažit odčinit v dalším zápase, kde již ve středu přivítáme v dohrávce tým Vysokého Mýta.