13.10.2024

Výsledek (poločas utkání)

3:1 (0:1)

Sestavy FK LETOHRAD

Hejl – Bílý, Marek, Kučírek, Šubrt, Kovář, Baláš, Kaška, Kubelka(C), Pirkl, Motl T., Hašek, Veselý, Hála, Zverec

Sestavy FC Choceň

Mrklas, Rychtařík, Hruška, Šrut, Víšek, Krejza, Pavle (c), Kajzrlík, Marek, Drahoš, Šeda, Šponar, Šilar.

Branky (včetně času)

36,40,56  Baláš - 13. Motl (vlastní)

Průběh utkání

(text)

Desáté kolo sehrál tým mladších žáků na domácím hřišti proti týmu z Chocně. Choceň se před začátkem zápasu nacházela na 3.místě a v případě naší výhry bychom jsme se na třetí příčce vystřídali. Bohužel počasí nám vůbec nepřálo – téměř až do samotného konce zápasu vytrvale pršelo. Díky tomu se měnilo hřiště na totální oraniště, místo snahy o kombinační fotbal se jednalo o udržení se na nohou. I přes to jsme od začátku zápasu měli více ze hry a soupeř se dostával na naší polovinu minimálně. Vstřelit branku se, i přes obrovské šance, nedařilo. Dle nepsaného pravidla „nedáš dostaneš“ jsme ze standartní situace dostali vlastní gól ve 13minutě. Do druhého poločasu jsme vkročili se změnou v základní sestavě a s odhodláním se konečně prosadit. Už v první minutě se nám podařilo vyrovnat zásluhou J. Baláše, který ještě do konce zápasu dokázal zkompletovat hattrick.  Výhra byla opravdu vydřená, ovace na konci zápasu od rodičů si zasloužil každý hráč. Fanouškům patří velké díky za vytvořenou atmosféru, za hlasitou podporu a příště snad za lepšího počasí 😊.