Hejl – Bílý, Buřval, Kučírek, Šubrt, Marek, Kaška, Baláš(C), Motl T., Pirkl, Pantsulych, Hašek, Zverec, Motl J., Jelínek, Kovář

Buriánek – Třipšanská, Pohanka, Motlm Kašicky, Baláž, Beránek(C), Šinko, Eagle, Fojt, Řeřicha, Hrabáček, Doseděl, Bauer, Kolář, Šesták

Branky (včetně času)

66. Šesták(PK) - 20. Kaška, 22.Buřval, 23. + 26. + 39. + 61. Baláš, 35. Kovář,

Průběh utkání

(text)

Macocha? Ano, možná i tak by se dala pojmenovat propast, která se vytvořila mezi námi a týmy na čele tabulky. Po sobotních zápasech našich soupeřů byl náskok prvního týmu na čele na nás již 13ti bodový. Ještě o trochu horší pohled byl na počet vstřelených branek, kde jsme byli dokonce až na předposledním místě. Zlomit střeleckou a výsledkovou mizérii jsme jeli do Moravské Třebové, aktuálně posledního celku naší skupiny.

K týmu se po doléčení nemocí opět připojili J. Baláš, J. Zverec a navrátilec Kovář. Naopak kapitán týmu M. Kubelka a M. Šilar byli pro tento víkend přesunuti ke starším žákům na výpomoc.

Zřejmě abychom se rychleji probudili, nám domácí oznámili, že se bude hrát na „horním hřišti“, které po sobotním turnaji přípravek, místy spíše připomínalo blátivou arénu. Zápas starších žáku, který našemu zápasu předcházel nám jednoznačně ukázal, že se nebudeme moci pouštět do žádných velkých fotbalových akcí.

Přesně to se i po úvodním hvizdu potvrdilo. Začal tuhý boj o přehuštěný střed, kde ještě se dalo něco málo s balónem vymyslet. Před zápasem jsme se připravili na možnost změny rozestavení ze 3-4-1 na 3-3-2, které ale díky průběhu zápasu a složitosti terénu brzo vzalo za své. Hra nebyla nijak urovnaná, opět se kupily nepřesné nahrávky a občas také zahrozili průniky domácí.

Obrat přinesla až 20. minuta, kdy průnik před branku domácích zakončil gólově F. Kaška. Bylo vidět, že hráče toto nakoplo a spadla z nich i nervozita. Najednou nás bylo plné hřiště, domácí neměli žádný čas a klid na kombinace. Dostávali jsme se nyní mnohem častěji před branku domácích. Toho 2x využil S. Buřval a doklepl míč do branky 2:0. Naši hráči nepolevovali v tempu napadání a hned ve 23. minutě se poprvé prosadil J. Baláš. Běhěm 16ti minut nasázel hattrick, ve 26. Minutě zvyšoval již na 4:0 a po přestávce posunul skóre na 6:0. Do již zmíněného hattricku se mu pouze vklínila přestávka a premiérová trefa M. Kováře na 5:0.

V druhé polovině jsme již tolik branek neviděli ale i přesto jsme byli více aktivním týmem. Výsledkem bylo opět několik neproměněných šancí, orazítkovaná tyč a zahozená penalta. Obrana fungovala spolehlivě. O poslední branku se z naší strany opět postaral v 61. Minutě J.Baláš. Když už to vypadalo, že si po delší době udržíme čisté konto, tak soupeř dostal výhodu pokutového kopu, který i s velkou dávkou štěstí proměnil. To nám však již radost z výsledku 1:7 pokazit nijak nemohlo.