Česká Třebová x Letohrad

Výsledek (poločas utkání)

0:1  (0:1)

Sestavy FK LETOHRAD

Pavlík– Hottmar(87.Švercl D.), Hejzlar(70.Třetina), Krejčí, Halbrštát, Stejskal(87.Kulhánek.), Adamec, Jurajda,(58.Vinkler), Mlynář(45.Novák), Vávra(19.Sladký), Švercl J.

Sestavy 1.FC Žamberk

Adámek- Baláž, Hánik, Švanda, Grepl, Kyncl, Pávek, Janeček, Mazura, Dvořák, Deml

Branky (včetně času)

21.Stejskal

Průběh utkání

(text)

První zářijový den nám přinesl Saharu v České Třebové a to doslova. Jak jindy chválím, tak dnes nebylo úplně co. Dnešní výkon byl hodně za očekáváním a trápení v neproměňovaní šancí pokračuje. Nic méně i takové zápasy jsou a budou, takže je třeba dál pracovat a dál se zlepšovat a poučit se do příště. Jediný pozitivum byla vstřelená branka v prvním poločase, po krásně akci z pravé strany na trase Sladký-Hejzlar a zakončující do odryté branky Stejskal. Snad zlepšení přijde za týden v sobotu, kdy na domací půdě přivítáme od 14:30 mužstvo Žichlínku.