DOROST - Select Krajský přebor dorostu U19 - skupina B

Výsledek (poločas utkání)

9:1  (6:1)

Sestavy FK LETOHRAD

Hottmar– Gregor(60.Nastoupil.), Hejzlar(70.Vinkler), Krejčí(45.Kulhánek), Halbrštát (60.Jurajda), Stejskal(60.Novák), Adamec, Třetina, Mlynář(65.Švercl D.), Sladký, Švercl J.

Sestavy 1.FC Žamberk

Pavlíček- Bartoš, Známeček, Fojtík, Kuttich, Vodák, Jobák, Šembera, Štarman, Gregor, Petrovka

Branky (včetně času)

11.21.52. Stejskal, 42.45.54 Mlynář, 1.45.Halbrštát, 74. Sladký

Průběh utkání

(text)

Další domácí zápas jsem zvadlí naprosto dokonale. Ve všech směrech jsme soupeře přehrávali a výsledek mluví za vše. Dva hattricky v jednom zápase je dobrá vizitka, že se kluci střelecky zvedají. Věřím, že jsme tímto protrhli střeleckou neproduktivitu a v nastoleném trendu se nám dál bude dařit. Kluky chválím za skvělý přístup a zodpovědný výkon po celé utkaní. Další zápas nás čeká příští sobotu, kdy zajíždíme na horkou půdu do Lanškrouna.

Představení hráčů - Dorost U19

• Ondřej Rozlílek